Resume from October 2, 2019

Personal information hidden

This job seeker decided to hide his personal information and contact info, but you can send a message to him or suggest a job to him.

This job seeker has chosen to hide his personal information and contact info. You can contact him using this page: https://www.work.ua/resumes/3513344/

Начальник відділу по роботі з персоналом

Full-time.

City:
Kyiv

Contact information

This job seeker has hidden his personal information, but you can send him a message or suggest a job to him if you open his contact info.

In order to open contacts, sign in as an employer or register.


Disability

3rd degree.
у мене мижхребцева грижа, але я выдминно справляюсь з офисною роботою...


Additional information

Краєва Тамара Анатоліївна (М-001363)
Народилась в м. Білопілля Сумської області 11 червня 1960 року.
Українка.
Житлом забезпечена. Прописана та проживаю за адресою: м.Київ, вул. Якуба Колоса 23б, кв.76, домашній. телефон 403-00-87.
Заміжня з 1981 року. Чоловік – Краєвий Юрій Григорович, 1957 року народження. Пенсіонер.
Діти: син – Краєвий Євгеній Юрійович, 1983 року народження, інженер-конструктор ЗАО «Мед апаратура»;
донька – Краєва Маргарита Юріївна, 1995 року народження, курсант 5 курс (магістратура) ІСЗЗІ при КПІ м.Києва.
Освіта вища – у 1983 році закінчила Київський інститут народного господарства, маю сертифікат аудитора категорії „А”.
Почала проходження служби в Міністерстві внутрішніх справ України з 11 листопада 1997 року. В Службу безпеки України була переведена для подальшого проходження військової служби з червня 2002 року.
До 8 грудня 2006 року – заступник начальника відділу фінансово-економічної Служби ДСТСЗІ СБ України.
З 8 грудня 2006 року – консультант-експерт організаційно-аналітичного сектору Управління спеціального зв’язку СБ України.
З 29 жовтня 2010 року – старший консультант 2 відділу ЦТЗІ ДІАЗ СБ України.
За станом на 11.11.2010 стаж безперервної військової служби в органах безпеки складатиме 13 років.
Під час проходження військової служби в ДСТСЗІ СБ України на посаді заступника начальника ФЕС ДСТСЗІ СБ України приймала безпосередню участь у підготовці звітних бухгалтерських документів керівництву ФЕС ДСТСЗІ СБ України, готувала та подавала бухгалтерські звіти до ФЕУ СБ України, а також зведені звіти до Податкових органів та Держаного казначейства України. Приймала участь в розробці методичних фінансових документів, а також в перевірках підвідомчих підрозділів ДСТСЗІ СБ України. Володію практичними навиками ведення будь-якої ділянки бухгалтерського обліку державних установ в паперовому та електронному вигляді.
Під час проходження військової служби в Управлінні спеціального зв’язку СБ України на посаді консультанта-експерта організаційно-аналітичного сектору та старшого консультанта 2 відділу ЦТЗІ ДІАЗ СБ України приймаю безпосередню участь у підготовці інформаційно-аналітичних матеріалів керівництву СБ України, готую та подаю до ФЕУ/ДГЗ СБ України зведені проекти кошторису Управління, готую та подаю до ДГЗ/ГІКЦ ДІАЗ СБ України зведені заявки на придбання матеріальних цінностей для Управління, протоколи інвентаризації матеріальних цінностей, а також пропозиції щодо планів закупівлі.
Вважаю, що мої знання та мій досвід дозволяють мені бути придатною для продовження служби в СБ України з присвоєнням статусу державного службовця.


Save to applications Already in applications

Similar resumes

All similar resumes


Resumes in categories
Resumes by city

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: