Сили оборони шукають різних спеціалістів

Вакансія від 30 квітня 2024 Вище за середню

Sales manager

80 000 – 200 000 грн

AMZ Back End
IT; 10–50 співробітників

Дистанційна робота

Повна зайнятість. Досвід роботи від 2 років.

Англійська — вільно

Вакансію зараз переглядає 1 шукач. Відгукніться першим!
Комунікабельність Продаж Знання психології продажів
Показати всі навичкиЗгорнути навички

Опис вакансії

Sales Manager

AMZ Back End is looking for a professional Sales Manager. We sell investment opportunities and e-commerce services for Amazon US.

You will have the ability to close deals from $2.5k to $150k and take commissions from these amounts. Our services are used by wealthy Americans but not only them. We are targeting all kinds of people.

We already have 146 clients who paid us from 30 to 150k.

Responsibilities:

  • Attracting new clients and partnering agreements;
  • Development and implementation of sales strategies;
  • Preparation and presentation of proposals to clients.

Requirements:

  • Sales experience of at least 2 years;
  • Psychology knowledge;
  • High level of communication skills;
  • Readiness to work remotely;
  • English language proficiency at С1 spoken English +

We offer:

  • US working hours.
  • Opportunities to make a lot if you close deals
  • Waiting for your CV. See ya!

Схожі вакансії

Менеджер з продажу
15 000 – 30 000 грн, Reborn, Дистанційно

20 000 – 50 000 грн, Академія статей, Дистанційно

Менеджер з продажу сайтів, IT-послуг
15 000 – 20 000 грн, Studio Leon, (Леон Плюс, ПП), Дистанційно

41 000 грн, Мірта-Парафармацевтика, науково-вробниче об'єднення, Дистанційно

Менеджер з телефонних продажів
9 000 – 24 000 грн, JustSchool, Дистанційно

Усі схожі вакансії