Сили оборони шукають різних спеціалістів

Вакансія від 19 квітня 2024

Assistant Crew Manager

Обговорюється на співбесіді

Alpha Navigation
Транспорт, логістика; 50–250 співробітників

Одеса, вулиця Маршала Говорова, 10/2.
4,6 км від центруНа мапі

Повна зайнятість. Вища освіта.

Англійська — вище середнього

Вакансію зараз переглядає 1 шукач. Відгукніться першим!
MS Word MS PowerPoint MS Excel MS Office MS Outlook
Показати всі навичкиЗгорнути навички

Опис вакансії

Вимоги:

  • Knowledge of Microsoft office package including, Excel, Word, Power Point, Outlook;
  • awareness of the related Maritime legislation including STCW, MLC, SOLAS and Flag State Authority regulations;

Умови роботи:

Office in a good area 5 day work week from 10 to 18

Обов’язки:

  • ensuring that each vessel is manned with qualified, medically fit, and experienced seafarers;
  • arrange briefing, interviewing, screening and hiring processes for all seagoing personnel;
  • liaising with the other crewing departments for the recruitment of seafarers;
  • verification of application forms and previous employments records for each seagoing personnel prior to engagement;
  • assist in control/monitoring of documents and certificates of embarking seagoing personnel;

Схожі вакансії

Crewing manager, crew operator, assistant
Епсілон Мерітайм Сервісез Лтд, Одеса

Асистент крюінг-менеджера
Seacover Ukraine Ltd, Одеса

Assistant of crew manager
14 000 – 22 000 грн, L-Stream Ltd, Одеса

20 000 грн, Nyki Shipping Odessa, Одеса

Помічник крюінг-менеджера
14 000 – 25 000 грн, Aquamarine crew agency, Одеса

Усі схожі вакансії

Схожі посади в Одесі

Вакансії в категорії

Вакансії за містами