1 163 кандидати за 3 місяці Receptionist у Кропивницькому
Розглядає посади: Адміністратор, менеджер, керуюча, заступник директора, заступник директора ресторану
30 000 грн
Яна, 27 років, Кропивницький
Вища освіта · Повна зайнятість
- Керуюча, Ресторан «Dinara”, 6 місяців
- Продавець-консультант, Rozetka, 2 роки 7 місяців
Розглядає посади: Адміністратор, продавець-консультант, няня, ще 2 посади
Олена, 19 років, Кропивницький
Незакінчена вища освіта · Повна зайнятість, неповна зайнятість
Освіта: 01.2024 - 01.2029: Промислова фармація (Донецький національний медичний університет).
Розглядає посади: Оператор, адміністратор, помічник, касир, оператор 1C, адміністратор, ще 5 посад
25 000 грн
Анастасия, 32 роки, Кропивницький
Середня спеціальна освіта · Повна зайнятість
- Оператор АЗС, БРСМ, 1 рік 9 місяців
- Адміністратор медичної клініки, Експерт, 3 місяці
Розглядає посади: Адміністратор рецепції, соц. працівник, вихователь, ще 3 посади
Катерина, 41 рік, Кропивницький
Вища освіта · Повна зайнятість, неповна зайнятість
- Патронатний вихователь, Служба у справах дітей, 6 років 3 місяці
- Візитка
Олександр, 18 років, Кропивницький
Ще 1 резюме цього кандидата
- Вантажник , Кропивницький, 1 місяць тому
Розглядає посади: Адміністратор, вчитель початкових класів, менеджер з продажу, ще 1 посада
Анастасія, 23 роки, Кропивницький, Дистанційно
- Вчитель початкових класів, Загальносвітня школа, 5 років 2 місяці
Дмитро, Кропивницький
Середня освіта
Ще 2 резюме цього кандидата
- Продавець-консультант , Кропивницький, 1 місяць тому
- Продавец-консультант (Apple) , Кропивницький, 1 місяць тому
Розглядає посади: Адміністратор, заступник керуючого магазином, адміністратор торгового залу, ще 5 посад
25 000 грн
Амина, Кропивницький
Середня спеціальна освіта · Повна зайнятість
- Заступник керуючого магазином, ОПТТОРГ-15 маркет делві, 1 рік 11 місяців
Розглядає посади: Адміністратор, адміністратор салону краси, адміністратор рецепції, ще 7 посад
Анастасія, 37 років, Кропивницький, Дистанційно
Повна зайнятість, неповна зайнятість
- Керуюча, ТОВ «ОПТТОРГ-15», 5 років 3 місяці
Катерина, 33 роки, Кропивницький
- Продавець-консультант, Центр золото, 3 роки
Розглядає посади: Фармацевт, адміністратор медичної клініки, продавець-консультант, ще 7 посад
Ольга, 30 років, Кропивницький, Дистанційно
Середня спеціальна освіта
- Фармацевт, Оптові ціни, 4 роки 2 місяці
- Фармацевт, Аптека 911, 4 роки 6 місяців
Ще 1 резюме цього кандидата
- Менеджер з продажу , Кропивницький, 11 місяців тому
Розглядає посади: Торговий представник, менеджер з продажу, адміністратор торгового залу, ще 1 посада
Вадим, 40 років, Кропивницький
Середня спеціальна освіта
- Продавець, Вересень плюс, ТОВ, 6 років 4 місяці
Розглядає посади: Адміністратор, адміністратор салону краси, продавець
17 000 грн
Яна, 27 років, Кропивницький
Повна зайнятість
- Менеджер торгового залу, LPP Ukraine, 10 місяців
- Продавець-консультант, LPP Ukraine, 3 місяці