343 кандидати за 3 місяці Link builder в Одесі
Розглядає посади: Інтернет-маркетолог, Head of marketing, директор з маркетингу, ще 7 посад
Павло, 29 років, Одеса, Дистанційно
Вища освіта · Повна зайнятість
- Операційний менеджер, Traffic X / Traffic Arbitration, 1 рік 11 місяців
- COO-CMO, CPA Neogara / Affiliate Marketing, 4 роки
Розміщуйте вакансію безкоштовно щомісяця
Відскануйте QR-код, завантажте та увійдіть в застосунок, щоб отримати безкоштовну публікацію. Завантажте та увійдіть в застосунок, щоб отримати безкоштовну публікацію.
Розглядає посади: Трафік-менеджер, касир, продавець, касир в магазин, ще 7 посад
Лілія, 32 роки, Одеса, Дистанційно
Повна зайнятість, неповна зайнятість
- Касир, адміністратор, ТОВ Укрторг, 2 роки
Розглядає посади: Аналітик, копірайтер, контент-менеджер, SEO-, SMM-спеціаліст (PPC), адміністратор сайту, сценарист, ще 7 посад
25 000 грн
Віктор, 44 роки, Одеса, Дистанційно
Вища освіта · Повна зайнятість, неповна зайнятість
- Копірайтер, рерайтер, аналітик, SEO, SMM, ppc, Фриланс, 10 років 11 місяців
- Координатор підтримки клієнтів у мережі інтернет, Пантеон-Фінанс (брокерська компанія, трейдінг), 3 роки 4 місяці
Розглядає посади: Інтернет-маркетолог, Direct-менеджер, менеджер з продажу, ще 7 посад
Приховано, 20 років, Одеса, Дистанційно
Незакінчена вища освіта · Повна зайнятість, неповна зайнятість
- Direct-менеджер, Viart, 1 рік
Розглядає посади: Інтернет-маркетолог, маркетолог-аналітик, аналітик, ще 7 посад
Александр 32 роки, Одеса, Дніпро, ще 2 міста
Олександр Теплицький Дата народження: 09.02.1994 Місцезнаходження: Одеса, Україна Контакт: електронна пошта - , телефон ЗАГАЛЬНЕ РЕЗЮМЕ Аналітик цифрового маркетингу, орієнтований на дані, з 5-річним...
Ще 2 резюме цього кандидата
- Бізнес-аналітик , Одеса, Дніпро, ще 3 міста , 2 дні тому
- Маркетолог , 45000 грн, Одеса, Дніпро, ще 3 міста , 3 дні тому
Розглядає посади: Link builder, SEO-спеціаліст, менеджер з продажу
Артем, 18 років, Одеса, Дистанційно
Artem Maslosh Link Building Specialist SEO / Outreach English: Elementary Remote Telegram Link Building Specialist із річним досвідом роботи в сфері SEO та Off-page просування. Спеціалізуюся...
Розглядає посади: Digital-менеджер, менеджер дистанційного навчання (Moodle, Google, MS Teams), менеджер з навчання персоналу, ще 7 посад
23 000 грн
Oleksandr, 51 рік, Одеса, Київ, Дистанційно
Вища освіта · Повна зайнятість, неповна зайнятість
- Доцент, ОНПУ, 27 років
Ще 4 резюме цього кандидата
- Тренер, викладач інформаційних технологій , Одеса, Київ, Дистанційно, 10 годин тому
- Аналітик, розробник професійних стандартів (освітні програми) , 30000 грн, Одеса, Дистанційно, 10 годин тому
- Machine Learning Engineer , Одеса, Дистанційно, 10 годин тому
- Business analyst , Одеса, 10 годин тому
Розглядає посади: Інтернет-маркетолог, продавець-консультант, рієлтор, ще 7 посад
25 000 грн
Вікторія, 19 років, Одеса
Повна зайнятість
- Простор, Prostor, 1 рік
Розглядає посади: Інтернет-маркетолог, таргетолог, інтернет-аналітик, ще 4 посади
Павло, 35 років, Одеса, Дистанційно
Вища освіта · Повна зайнятість
- Медіабаєр(Meta Ads), A&T Agency, 3 місяці
- Targeting specialist, Onni, 3 місяці
Розглядає посади: Трафік-менеджер, маркетолог, асистент маркетолога, ще 7 посад
Приховано, 19 років, Одеса, Дистанційно
Незакінчена вища освіта · Повна зайнятість
Освіта: 01.2024 - 01.2028: Комп'ютерна інженерія (ОНТУ).
Ще 4 резюме цього кандидата
- SMM-менеджер , Одеса, Дистанційно, вчора
- Контент-менеджер , Одеса, Дистанційно, вчора
- Інженер з ремонту , Одеса, вчора
- Сервісний інженер , Одеса, 5 днів тому
Розглядає посади: PPC-спеціаліст, тестувальник, аналітик, ще 2 посади
Маргарита, 32 роки, Одеса, Дистанційно
СТЕПАНЕНКО МАРГАРИТА ВОЛОДИМИРІВНА Дата народження: 16.04.1994 Телефон: Email: Місто: Одеса ДОСВІД РОБОТИ Інженер кафедри економіки Одеський національний політехнічний університет (ОНПУ) Червень 2020...
Розглядає посади: Трафік-менеджер, менеджер з продажу, менеджер роботи з клієнтами, ще 1 посада
15 000 грн
Юрій, 21 рік, Одеса, Дистанційно
Повна зайнятість
- Завідувач складом, Ochi, 2 роки
Розглядає посади: Інтернет-маркетолог, таргетолог, Media buyer
Богдан, 27 років, Одеса, Вінниця, ще 8 міст
Вища освіта · Повна зайнятість, неповна зайнятість
- Інтернет-маркетолог, Wils, 2 роки 9 місяців
- Інтернет-маркетолог, JayJay, 3 роки 2 місяці
Ще 1 резюме цього кандидата
- SMM-менеджер , 10000 грн, Дніпро, 1 місяць тому
Розглядає посади: Інтернет-маркетолог, помічник керівника з маркетингу, менеджер з комунікацій
Анастасія, Одеса
Filimonova Anastasiia Editor OBJECTIVE CONTACT SKILLS Adept at synthesizing complex • Editor scientific content across life • Visual communication sciences, physical sciences, and clinical research...