Наскільки ваша компанія готова брати на роботу ветеранів? Пройдіть опитування
Резюме від 1 березня 2024 PRO

Вадим

Керівник підприємства, заступник керівника, начальник відділу

Зайнятість:
Повна зайнятість, неповна зайнятість.
Вік:
45 років
Місто проживання:
Київ
Готовий працювати:
Бершадь, Вінниця, Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.

Досвід роботи

Заступник директора

з 06.2014 по 01.2023 (8 років 7 місяців)
ТОВ "Стройкомплектсервіс", Київ (Металургійна промисловість, металообробка)

- Контроль та коригування діяльності підприємства на всіх напрямках (виробничо-складська база з продажу та обробки металопрокату).

- Кервіництво відділом продажу металопрокату, відділом постачання та складом готової продукції, цехом металообробки, контроль відвантажень прокату (у т.ч. виробів з прокату) замовнику.

- Синхронізація в роботі всіх відділів та цехів підприємства, облік робочого часу (табелювання) всіх працівників підприємства, складання щомісячної та щорічної звітності про результати роботи підприємства.

- Постійний моніторинг об'ємів продажу металопрокату, складських залишків, сортаменту металопрокату, стеження за рівнем та покращенням динаміки продаж металопрокату, безпосередня участь в процесі продажу, переговорах, підписанні договорів про співпрацю з заводами-виробниками, перевізниками та кінцевими споживачами (замовниками).

- Розробка та введення в дію циклу логістичних ланцюгів: завод-виробник металопрокату - перевізники - склад - кінцевий споживач (при необхідності), ведення та облік документального супроводу на всіх ділянках співпраці з заводами-виробниками, перевізниками та споживачами (замовниками).

- Організація постачання на підприємство паливно-мастильних матеріалів, спецтехніки, запчастин, обладнання та інструментів, спецодягу, канцелярії,... для стабільного та безперебійного функціонування та роботоздатності підприємства.

- Підготовка та подання (в т.ч. в електронному форматі) комплектів документів для участі в тендерах на поставки металопрокату, документальний супровід на всіх етапах, підписання договорів, контроль здійснення доставок та кінцевих розрахунків.

- Проведення ввідних, планових, періодичних та цільових інструктажів з техніки безпеки; атестація (допуск до праці) прцівників на робочому місці.

Начальник відділу логістики (відділ збуту)

з 10.2008 по 05.2013 (4 роки 7 місяців)
ДП ПАТ "Київхліб" "Хлібокомбінат №2", Київ (Харчова промисловість)

- Організація і управління цілодобовою (24/7) роботою відділу збуту хлібокомбінату, з дотриманням графіків доставки продукції в торгову мережу, в фірмові магазини, внутрісистемній дистрибуції та по іншим каналам збуту.

- Організація роботи внутрішньої складської логістики, розміщення замовлень на виробництво хлібобулочної продукції відповідно замовлень на добу.

- Підбір працівників у відділ логістики, проведення інструктажів з техніки безпеки, допуск до праці. Облік робочого часу працівників відділу, табелювання, контроль дотримання норм робочого часу. Розробка та впровадження в дію системи графіків позмінних виходів на денні/нічні зміни працівників відділу логістики.

- Пошук, підписання договорів та контроль за роботою перевізників готової продукції. Синхронізація в роботі відділу логістики з відділом маркетингу та продажу, з виробництвом готової продукції та з іншими структурами підприємства.

- Формування звітів по відвантаженню готової продукції, в розрізі асортименту та з порівнянням динаміки відвантажень відносно минулих періодів.

Заступник начальника відділу логістики та продажу

з 09.2007 по 10.2008 (1 рік 1 місяць)
ДП ПАТ "Київхліб" "Хлібокомбінат №2", Київ (Харчова промисловість)

- Контроль своєчасності доставок хлібобулочної продукції в торгову мережу м Києва та області.

- Постійний моніторинг складських залишків продукції в асортименті, розрахунок, корегування та подача заказів на виробництво готової продукції.

- Співпраця з перевізниками готової продукції, розрахунок кількості транспорту та графіків подачі транспорту в розрізі доби та в необхідній кількості.

- Облік та контроль робочого часу відділу логістики та продаж, табелювання працівників відділу.

Начальник відділу маркетингу та продаж

з 03.2006 по 09.2007 (1 рік 6 місяців)
ДП ПАТ "Київхліб" "Хлібокомбінат №2", Київ (Харчова промисловість)

- Організація роботи відділу маркетингу, розробка та затвердження планів продаж, контроль за роботою менеджерів з продажу, маркетологів, економістів з маркетингу.

- Планування заходів та міроприємств направлених на виконання планів продаж хлібобулочної продукції.

- Формування звітів з продажу готової продукції, в розрізі контрагентів, локації поставок та сортаменту хлібобулочних виробів, з порівняльними показниками минулих періодів.

- Планування та супровід зустрічей, переговорів з потенційними контрагентами, підписання договорів та узгодження графіків поставок продукції.

- Розробка планів та міроприємств направлених на покращення динаміки продаж, просування продукції на місцевий і обласний ринок та виконаня планів продаж хлібобулочних виробів.

- Організація та проведення виїзних рекламно-торгових міроприємств, виставок-дегустацій хлібобулочних виробів.

Економіст з маркетингу

з 03.2003 по 03.2006 (3 роки)
ДП ПАТ "Київхліб" "Хлібокомбінат №2", Київ (Харчова промисловість)

- Співпраця з клієнтами підприємства, переговори, підписання договорів на поставку хлібобулочної продукції.

- Постійний моніторинг тогрових мереж щодо наявності та своєчасності поставок прдукції.

Освіта

Київський національний університет харчових технологій (КНУХТ)

Економіки підприємства. Економіст., Київ
Вища, з 2005 по 2007 (2 роки)

Одеська національна академія харчових технологій (ОНАХТ)

Технології консервування. Інженер-технолог бродильних виробництв та виноробства., Одеса
Вища, з 1996 по 2001 (5 років)

Додаткова освіта та сертифікати

УПРАВЛІННЯ КАНАЛАМИ ЗБУТУ НА ТЕРИТОРІЇ

2006р., 30 академічних годин. Агентство "Бізнес-Мастер", м.Київ

ОСНОВИ ПРОДАЖ

2006р., 30 академічних годин. Агентство "Бізнес-Мастер", м.Київ

НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЯ ТЕНДЕРІВ (ТОРГІВ) НА ЗАКУПІВЛЮ ТОВАРІВ, РОБІТ ТА ПОСЛУГ.

2008, 20 академічних годин. Український центр перепідготовки та навчання. м.Київ

Знання і навички

Висока працездатність Управлінські навички Управління підприємством Користувач 1С Систематизація бізнесу Управління персоналом Ведення переговорів Цілеспрямованість 1С:Торгівля і склад

Додаткова інформація

Організованість керівництва, конкретність та чітка постановка завдань - запорука 100% виконання його працівниками.

Поважаю та підтримую прагнення до порядку та трудові досягнення працівників, відданість справі, ввічливість та відповідальне ставлення до будь-якої роботи.

Завжди підтримую нові проєкти, навчання, підвищення кваліфікацій, перекваліфікації, ініціативність, справедливість та відвертість.

Люблю природу та активний відпочинок, масові міроприємства, рибальство, туризм, подорожі.

Посвідчення водія категорії "А", "А1", "В", "В1".
Водійський стаж з 1996 року.

Схожі кандидати

Усі схожі кандидати


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: