Резюме від 19 травня 2024 Файл

Світлана

Менеджер з продажу

Вік:
36 років
Місто:
Вінниця

Контактна інформація

Шукач вказав телефон .

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.

Завантажений файл

Версія для швидкого перегляду

Це резюме розміщено у вигляді файлу. Ця версія для швидкого перегляду може бути гіршою за оригінал резюме.

Кулик Світлана Володимирівна
Академіка Янгеля 6П, кв.31, тел.: [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)
Освіта: 09.2009-04.2011р. Вінницький національний технічний університет Інститут прогресивних освітніх технологій (друга вища освіта, заочна форма навчання). Спеціальність «Менеджмент організацій з фінансово-кредитної діяльності» кваліфікація: менеджер-економіст.
09.2005-06.2010р. Вінницький національний технічний університет Інститут автоматики, електроніки та комп’ютерних систем управління та автоматики (денна форма навчання). Кваліфікація: магістр з систем управління і автоматики.

Досвід роботи:
09.2021-до сьогодні ТОВ Епіцентр К: завідувач секції іграшки відділу дитячі товари. Обов’язки: замовлення та прийом товарів, забезпечення відповідного рівня продажу секції, оформлення вітрин, обслуговування покупців, аналіз стану секції, контроль та навчання персоналу на ввіреній секції.
01.2018-08.2018 ФОП Заболотна О.Ю. Бухгалтер-менеджер по роботі з постачальниками. Обов’язки: замовлення, облік товарів, контроль залишків і оплата продукції постачальникам, організація активностей для покупців і контроль роботи торгової команди. Завідувач складом (побутова хімія, декоративна косметика). Обов’язки: прийом, відбір, облік залишків на складі.
07.2016-01.2018 ТОВ «Альянс Еволюшн»: бухгалтер відділу продажу паливних та скретч-карт. Обов’язки: пошук клієнтів, заключення та підписання договорів (тендерний, бюджетний, комерційний), виписка рахунків, видача чи поповнення карт, створення та реєстрація податкових накладних.
03.2016-05.2016р. ФОП Мартинюк Оксана Вікторівна. Продавець-консультант в дитячому магазині «Маленьке Сонечко». Обов’язки: прийом та замовлення товару, робота з клієнтами в залі, дотримання касової дисципліни.
01.2013-01.2016р. Підприємство з іноземними інвестиціями «Амік Україна» Декретна відпустка.
03.2011-01.2013р. Старший оператор АЗС ПІІ «Лукойл-Україна». Обов’язки: робота з персоналом (охорона праці), безперебійне постачання товарів і формування запасу товарів для магазину АЗС. 11.2010-03.2011 ПІІ «Лукойл-Україна» Оператор АЗС.

Навички: Досвідчений користувач ПК, вільно володію програмами: пакет Microsoft Office, 1С Бухгалтерія 7 та 8, Medoc, клієнт-банкінг, інтернет, електронна пошта; гарна англійська, письмовий переклад.

Особисті якості: Серйозно відношусь до роботи, відповідальна, цілеспрямована, наполеглива, пунктуальна, легко навчаюсь, здатна працювати автономно і в колективі, комунікабельна, бажаю працювати.

Особисті дані: Дата народження: 2 травня 1988року
Сімейний стан: заміжня, дочка (27.01.2013р.н.)
Здоров’я: добре. Захоплююсь творчістю (hand made, кулінарія).
Маю посвідчення водія категорії В.

Схожі кандидати

Усі схожі кандидати

Кандидати у категорії

Кандидати за містами


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: