Андрій

Технолог спиртового виробництва

Розглядає посади: Технолог спиртового виробництва, Гол. інженер, Технік, Інженер з охорони праці, Начальник відділу охорони, Технічний директор, Завідувач господарством
Вид зайнятості: повна
Вік: 57 років
Місто проживання: Буськ
Готовий працювати: Львів, Тернопіль
Розглядає посади:
Технолог спиртового виробництва, Гол. інженер, Технік, Інженер з охорони праці, Начальник відділу охорони, Технічний директор, Завідувач господарством
Вид зайнятості:
повна
Вік:
57 років
Місто проживання:
Буськ
Готовий працювати:
Львів, Тернопіль

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.

Досвід роботи

Начальник зміни

з 12.1988 по нині (37 років 2 місяці)
ТОВ Сторонибабський спиртовий завод, Буськ (Харчова промисловість)

Приймав участь у модернізації розмольного від-ня(норія,дробильні установки),котельні , брагоректифікаційної установки заводу з метою збільшення продуктивності та економії паливно-енергетичних ресурсів,маю досвід управління колективом бригади(20чоловік) і роботою цехів(цеху сухих кормових дріжджів ,зрідженої вуглекислоти ,бродильного ,розмольного і варочного від-ня,енергетичного господарства та водопідготовки).Приймав участь у розробці і функціонуванні СУЯ підприємства в якості аудитора енергетичного процесу.

Освіта

НУХТ( кол.УДУХТ )

Енергетичний,промислова теплоенергетика та енергозбереження, Київ
Вища, з 1989 по 1995 (6 років)

Додаткова освіта та сертифікати

Курси підвищення кваліфікації головних технологів

2005р.

Знання і навички

  • Стресостійкість
  • Управління персоналом
  • Водійські права кат. B
  • Неконфліктність
  • Адаптивність

Знання мов

Українська — вільно

Схожі кандидати

Усі схожі кандидати


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: