Резюме від 16 квітня 2024 Файл

Особисті дані приховані

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти, але йому можна надіслати повідомлення або запропонувати вакансію.

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти. Ви можете зв'язатися з ним зі сторінки https://www.work.ua/resumes/10501516

Продавець-касир, швея

Місто проживання:
Дніпро
Готовий працювати:
Інші країни

Контактна інформація

Шукач приховав свої особисті дані, але ви зможете надіслати йому повідомлення або запропонувати вакансію, якщо відкриєте контакти.

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.

Завантажений файл

Версія для швидкого перегляду

Це резюме розміщено у вигляді файлу. Ця версія для швидкого перегляду може бути гіршою за оригінал резюме.

LARYSA PERESUNKO

ul. Zubrzyckiego 19, 80-254, Gdańsk

e-mail [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація») (informacje kontaktowe)
Tel [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)
Viber [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація») (informacje kontaktowe)
WhatsApp [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація») (informacje kontaktowe);
[відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація») (informacje kontaktowe)
Telegram [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація») (informacje kontaktowe)

Profil Osobisty
Szukam okazji do zrealizowania się w ciekawej pracy i da mi możliwość aby ujawnić swoje umiejętności. Jestem pracowitą, prawdomówna, wyrozumiałą osobą odpowiedzialną z rozległą pracą doświadczenie. Szukam pracy na stanowiskach: kasjerka, sprzedawca, ekspositor towarów, krawcowa, opiekunka dziecięca, możliwe w braży budowlanej.

Kluczowe Umiejętności
• Doskonałe cechy interpersonalne w kolektywie
• Wielojęzyczny - ukraiński, rosyjski, polski Upper-intermediate kurs języka polskiego, angielski zajęcia ESOL kurs, studiowanie Narodowy Esol 3 kurs w Ayrshire College
• Umiejętność kierowania zespołem i rozdzielania pracy między ludzi w zespole
• Biegły w radzeniu sobie w trudnych sytuacjach
• Praca w szybko przeszedł środowiska
• Umiejętność rozumienia literatury legislacyjnej
• Opracowanie map, planów, zrozumienie obszarów chronionych terytoriów
• Pewny użytkownik pakietu Microsoft Office i umiejętności informatycznych
• Przestrzeganie ścisłych kodeksów

Historia Zatrudnienia
Południowy Ayrshire, AYR, Szkocja, UK,
Golden Disc Fun Centre Ayr, Restaurant "Rabbie Burns Fish & Chips”
Pomoc kuchenna, sprzedawca Lipiec 2023 - Październik 2023
Pomoc w kuchni i sklepie
Przygotowywanie menu na zamówienie klienta
Obsługa klientow
Sprzatanie

Polska Sieć Handlowa “NASZ SKLEP” SA, Gdańsk, Poland
Kasjer-sprzedawca Czerwiec 2022 – Wrzesień 2022
Bieżąca obsługa klienta
Praca na kasie fiskalnej
Wykładanie towaru, owoców i warzywy
Układanie na półkach w dziale konserw rybnych i mięsnych
Sprawdzanie dat ważności
Dbanie o czystóść na sklepie podczas zmiany
Sprzątanie na sklepie i na magazynie pod koniec zmiany

Supermarket Carrefour, Gdańsk, Poland
Expositor towarów Sierpień 2021 – Listopad 2021
Kasjer-sprzedawca Marsz 2022 - Maj 2022

Przetwarzanie dostaw zapasów i następująca procedura w celu zapewnienia, że dostarczone produkty są dopasowane z fakturami
Odpowiedzialny za uzupełnianie półek i chłodzenie
Układ towarów: w działach spożywczych, w dziale zdrowego żywienia, w dział sportowy, w dziale zoologicznym, w dziale budowlanym, w dział części maszyn, w dziale wszystko do ogrodu, w zestawie i duży dział zabawek

Zakład krawiecki “ELKRAFT”, Elżbieta Ragus, Rybaki 5A, Kloczew, Poland
krawcowa Kwiecień 2021 – Czerwiec 2021 Listopad 2021 – Marzec 2022

Szycie ciepłych kurtek damskich
Wykonywanie indywidualnych operacji w szyciu męskich spodni
Możliwość szycia przemysłowych maszyn do szycia JUKI, SIRUBA (DL 720-BM1-16)
(year of issue 2018), SIRUBA (HF008)
Możliwość użycia wykrawarki do montażu haków

Sklep “NADIA”, punkt sprzedaży “Żabka” Gdańsk, Poland
Sprzedawca-kasjer Styczeń 2017 – Luty 2021

Prowadzenie dokumentacji dotyczącej przyjęcia towaru
Sporządzanie protokołów rożbiesnosti, zawieranie protokołów likwidacji produkt, jako ten, który osiągnął datę ważności
Sprawdzanie ceny towaru
Tygodniowa zmiana cen promocyjnych
Wdrożenie kodowania cen
Przeprowadzanie transakcji gotówkowych
Czyszczenie zamrażarek i całego sklepu

Restauracje "Gusto Anna-Maria Roszkowska", Gdańsk, Poland
Pomoc kuchenna Wrzesień 2016 - Grudzień 2016

Pomoc w przygotowaniu różnego rodzaju dań z menu restauracji
Mycie naczyń i pełne sprzątanie restauracji oraz przyległym do restauracji terenie

Wydział Architektury i Urbanistyki, Dnipro, Ukraina
Październik 2007 - Wrzesień 2016
Kierownik Działu Planowania i Budiwnictwa Terytorialnego

Wykonanie planowania terytoriów w ramach konstrukcji na planach Głównych
Zastosowanie standardy budowlane w konstrukcjach przedsiębiorstw przemysłowych
Opracowywanie specyfikacji technicznych do projektowania obiektów
przemysłowych, cywilnych i specjalistycznych
Rysowanie i projektowanie dokumentacji projektowej
Sprawdzenie dokumentacji projektowej i wydanie pozwolenia na budowę
Konsultacje z przedstawicielami przedsiębiorstw i obywateli w zakresie planowania terytorialnego i budownictwo
Opracowanie rozporządzenia w sprawie uruchomienia projektów budowlanych
Pełniła obowiązki głównego architekta

Edukacja
Instytut Inżynierów Transportu Kolejowego, Dnipro, Ukraina 1987 - 1992
Specjalizacja w budownictwie przemysłowym i cywilnym
Kwalifikacje: inżynier budownictwa
Stopień naukowy: licencjat

Dniepropietrowsk Centrum Edukacyjne, Dnipro, Ukraina 2000
Specjalizacja: Księgowość i audyt
Kwalifikacje: księgowy-ekonomista

Fabryka produkcji edukacyjnej, Dnipro, Ukraina 1985 - 1987
krawcowa

Hobby i Zainteresowania
Lubię być kreatywny.
W wolnym czasie maluję obrazy akrylowe .
W szczególności uwielbiam projektować i szyć ubrania, uwielbiam robić rękodzieło z tkanin.
Uwielbiam gotować dania z różnych krjów.
Lubię aktywny tryb życia, fitness, ćwiczenia fizyczny, pływanie w basenie.
Kocham dużo jeździć na rowerzę.

Bibliografia
Referencje są dostępne na życzenie.

Poprosze o kontakt na podany e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Схожі кандидати

Менеджер з продажу, HR-менеджер, продавець-консультант, системний адміністратор, касир
50000 грн, Інші країни, Львів, Дистанційно

Продавець-консультант
Інші країни, Івано-Франківськ

15000 грн, Інші країни, Запоріжжя

Адміністратор, продавець-консультант одягу
16000 грн, Інші країни, Чернігів

Інші країни

Усі схожі кандидати

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: