Резюме від 13 листопада 2018 PRO

Шеян Ірина Олександрівна

Юрист, 4 000 грн

Повна зайнятість.

Вік:
40 років
Місто:
Сміла
Готовий до переїзду в:
Черкаси

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Юрист

з 06.2017 по 07.2018 (1 рік 1 місяць)
ПрАТ "Сміла - Агропромсервіс", Смела (Торгiвля, ремонт автомобiлiв, промисловiсть, операцiї з нерухомим майном,будiвництво,сiльське господарство)

складання договорів, позовних заяв, претензій. Відшкодування збитків. Надання юридичної допомоги працівникам, пайщикам. Стягнення боргу через органи ДВС. Співпраця з державними органами. Представництво в суді.Знаходження вільних земель для заключення договорів та ведення господарської діяльності.

Інженер з охорони праці

з 05.2016 по нині (2 роки 6 місяців)
Смілянська загальноосвітня школа - інтернат I-III ступенів Черкаської обласної ради, Сміла (навчальний заклад)

Проведення оперативно-методичного керівництва роботою з ОП, складання комплексних заходів з ОП, проведення інструктажів, перевірка кабінетів, робочих місць до відповідності вимог ОП, розслідування нещасних випадків, розробка положень, інструкцій про ОП.

Юрист земельник

з 12.2012 по 07.2014 (1 рік 7 місяців)
ТОВ "Олімп", Смела (сільське господарство)

складання договорів, позовних заяв, претензій. Відшкодування збитків. Надання юридичної допомоги працівникам, пайщикам. Стягнення боргу через органи ДВС. Співпраця з державними органами. Представництво в суді.Знаходження вільних земель для заключення договорів та ведення господарської діяльності.

Юрист

з 01.2012 по 12.2012 (11 місяців)
ТОВ "Агро Рось Інвест", (сільське господарство)

кладання договорів, позовних заяв, претензій. Відшкодування збитків. Надання юридичної допомоги працівникам, пайщикам. Стягнення боргу через органи ДВС. Співпраця з державними органами. Представництво в суді.

Начальник юридичного відділу

з 04.2011 по 04.2011 (менш ніж місяць)
ТОВ "Сміла Енергоінвест", (комунальне підприємство)

складання договорів, позовних заяв, претензій. Відшкодування збитків. Надання юридичної допомоги працівникам, споживачам. Стягнення боргу через органи ДВС. Співпраця з державними органами. Представництво в суді.

Помічник керівника - юрист

з 11.2009 по 12.2010 (1 рік 1 місяць)
дочірнє підприємство " Завод будівельних конструкцій ", (виробництво будівельних металевих конструкцій, монтажні роботи, діяльність у сфері інжинірингу, монтаж металевих конструкцій, торгівля будівельнимим матеріалами, залізними виробами)

заключення договорів, представництво підприємства в суді та всіх державних установах, складання претензій, позовних заяв, відшкодування збитків, оформлення дозвільних документів, ліцензій, реєстрація РРО в податкових органах.Робота з контролюючими органами.Ведення кадрової роботи.

головний спеціаліст - юрисконсульт

з 08.2008 по 04.2009 (8 місяців)
Інспекція з благоустрою " Муніципальна міліція ", Сміла (державна служба)

Стягнення заборгованості по нанесенню збитків місцевому самоврядуванню, представництво Інспекції у всіх інстанціях, винесення постанов про накладення штрафних санкцій на юридичні та фізичні особи. Представництво Інспекції у всіх органах виконавчої влади, органах прокуратури, судах. Ініціювання порушення справ про банкрутство. Взаїмодія зі всіма державними установами. Складання договорів. Ведення правової документації. Контроль надходжень.

головний спеціаліст юрист

з 09.1999 по 08.2008 (8 років 11 місяців)
Управління Пенсійного фонду України в м. Сміла, м.Сміла Черкаська область (виплата пенсій, стягнення прострочених платежів до ПФУ, представництво ПФУ в інших державних органах, реєстрація юридичних та фізичних осіб, як платників податку, подання до суду заяв про стягнення заборгованості, подання заяв до господарського суду, робо)

ведення претензійно - позовної роботи; представництво ПФУ в суді, державних органах; контроль за своєчасним надходженням коштів; робота з боржниками та банкрутами; передача матеріалів до ДВС та органів прокуратури; порушення кримінальних справ до керівників, які ухиляються від сплати податків.


Освіта

Харківська Національна юридична Академія ім. Я.Мудрого

Правознавство, м. Харків
Вища, з 09.2001 по 02.2007 (5 років 5 місяців)

з 01.09.1995 року по 30.06.1997 року навчання в Черкаському кооперативному економіко - правовому коледжі. ( присвоєно кваліфікацію юриста за спеціальністю " Правознавство " )


Додаткова освіта

навчання в Черкаському кооперативному економіко - правовому коледжі. ( присвоєно кваліфікацію юриста за спеціальністю " Пр (з 01.09.1995 року по 30.06.1997 рік)


Професійні та інші навички

Навички роботи з комп’ютером
З 1999 року працюю на ПК. Досконало володію програмами офісу.


Знання мов

  • Російська — вільно
  • Українська — вільно
  • Англійська — просунутий

Додаткова інформація

Заміжня, маю сина.

Додаткові відомості: загальний стаж роботи – 15 років 3 місяців(державної служби – 9 років 5місяців). Маю 11 ранг державного службовця, який відноситься до 6 категорії класифікації посад державних службовців.
Додатково маю досвід роботи з підприємствами, які знаходяться в стадії банкрутства. Також маю досвід роботи з питань які належать до компетенції арбітражних керуючих, а саме: розпорядження майном, санація, ліквцдація підприємств.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме в категорії

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: