Резюме от 14 августа 2018 PRO

Шеян Ірина Олександрівна

Юрист, 4 000 грн

Полная занятость.

Возраст:
39 лет
Город:
Смела
Готов переехать в:
Черкассы

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Юрист

с 06.2017 по наст. время (1 год 2 месяца)
ПрАТ "Сміла - Агропромсервіс", Смела (Торгiвля, ремонт автомобiлiв, промисловiсть, операцiї з нерухомим майном,будiвництво,сiльське господарство)

складання договорів, позовних заяв, претензій. Відшкодування збитків. Надання юридичної допомоги працівникам, пайщикам. Стягнення боргу через органи ДВС. Співпраця з державними органами. Представництво в суді.Знаходження вільних земель для заключення договорів та ведення господарської діяльності.

Інженер з охорони праці

с 05.2016 по наст. время (2 года 3 месяца)
Смілянська загальноосвітня школа - інтернат I-III ступенів Черкаської обласної ради, Сміла (навчальний заклад)

Проведення оперативно-методичного керівництва роботою з ОП, складання комплексних заходів з ОП, проведення інструктажів, перевірка кабінетів, робочих місць до відповідності вимог ОП, розслідування нещасних випадків, розробка положень, інструкцій про ОП.

Юрист земельник

с 12.2012 по 07.2014 (1 год 7 месяцев)
ТОВ "Олімп", Смела (сільське господарство)

складання договорів, позовних заяв, претензій. Відшкодування збитків. Надання юридичної допомоги працівникам, пайщикам. Стягнення боргу через органи ДВС. Співпраця з державними органами. Представництво в суді.Знаходження вільних земель для заключення договорів та ведення господарської діяльності.

Юрист

с 01.2012 по 12.2012 (11 месяцев)
ТОВ "Агро Рось Інвест", (сільське господарство)

кладання договорів, позовних заяв, претензій. Відшкодування збитків. Надання юридичної допомоги працівникам, пайщикам. Стягнення боргу через органи ДВС. Співпраця з державними органами. Представництво в суді.

Начальник юридичного відділу

с 04.2011 по 04.2011 (меньше месяца)
ТОВ "Сміла Енергоінвест", (комунальне підприємство)

складання договорів, позовних заяв, претензій. Відшкодування збитків. Надання юридичної допомоги працівникам, споживачам. Стягнення боргу через органи ДВС. Співпраця з державними органами. Представництво в суді.

Помічник керівника - юрист

с 11.2009 по 12.2010 (1 год 1 месяц)
дочірнє підприємство " Завод будівельних конструкцій ", (виробництво будівельних металевих конструкцій, монтажні роботи, діяльність у сфері інжинірингу, монтаж металевих конструкцій, торгівля будівельнимим матеріалами, залізними виробами)

заключення договорів, представництво підприємства в суді та всіх державних установах, складання претензій, позовних заяв, відшкодування збитків, оформлення дозвільних документів, ліцензій, реєстрація РРО в податкових органах.Робота з контролюючими органами.Ведення кадрової роботи.

головний спеціаліст - юрисконсульт

с 08.2008 по 04.2009 (8 месяцев)
Інспекція з благоустрою " Муніципальна міліція ", Сміла (державна служба)

Стягнення заборгованості по нанесенню збитків місцевому самоврядуванню, представництво Інспекції у всіх інстанціях, винесення постанов про накладення штрафних санкцій на юридичні та фізичні особи. Представництво Інспекції у всіх органах виконавчої влади, органах прокуратури, судах. Ініціювання порушення справ про банкрутство. Взаїмодія зі всіма державними установами. Складання договорів. Ведення правової документації. Контроль надходжень.

головний спеціаліст юрист

с 09.1999 по 08.2008 (8 лет 11 месяцев)
Управління Пенсійного фонду України в м. Сміла, м.Сміла Черкаська область (виплата пенсій, стягнення прострочених платежів до ПФУ, представництво ПФУ в інших державних органах, реєстрація юридичних та фізичних осіб, як платників податку, подання до суду заяв про стягнення заборгованості, подання заяв до господарського суду, робо)

ведення претензійно - позовної роботи; представництво ПФУ в суді, державних органах; контроль за своєчасним надходженням коштів; робота з боржниками та банкрутами; передача матеріалів до ДВС та органів прокуратури; порушення кримінальних справ до керівників, які ухиляються від сплати податків.


Образование

Харківська Національна юридична Академія ім. Я.Мудрого

Правознавство, м. Харків
Высшее, с 09.2001 по 02.2007 (5 лет 5 месяцев)

з 01.09.1995 року по 30.06.1997 року навчання в Черкаському кооперативному економіко - правовому коледжі. ( присвоєно кваліфікацію юриста за спеціальністю " Правознавство " )


Дополнительное образование

навчання в Черкаському кооперативному економіко - правовому коледжі. ( присвоєно кваліфікацію юриста за спеціальністю " Пр (з 01.09.1995 року по 30.06.1997 рік)


Профессиональные и другие навыки

Навыки работы с компьютером
З 1999 року працюю на ПК. Досконало володію програмами офісу.


Знание языков

  • Русский — эксперт
  • Украинский — эксперт
  • Английский — эксперт

Дополнительная информация

Заміжня, маю сина.

Додаткові відомості: загальний стаж роботи – 15 років 3 місяців(державної служби – 9 років 5місяців). Маю 11 ранг державного службовця, який відноситься до 6 категорії класифікації посад державних службовців.
Додатково маю досвід роботи з підприємствами, які знаходяться в стадії банкрутства. Також маю досвід роботи з питань які належать до компетенції арбітражних керуючих, а саме: розпорядження майном, санація, ліквцдація підприємств.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Резюме в категории

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: