Резюме от 14 января 2017

Личные данные скрыты

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты, но ему можно отправить сообщение или предложить вакансию.

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты. Вы можете связаться с ним со страницы https://www.work.ua/resumes/1419913/

Юрист, 7 000 грн/мес.

Полная занятость, неполная занятость.


Контактная информация

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Дополнительная информация

Резюме
Голуба Сергія Олександровича

Анкетні дані

Дата народження: 20 жовтня 1985 року.
Громадянство: громадянин України.
Сімейний стан: неодружений.
Телефон: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»).
Електронна адреса: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)

Освіта:

У 2014 році проходив підвищення кваліфікації у Головному управлінні юстиції у Полтавській області.
2004-2009 роки – факультет підготовки кадрів для Пенсійного фонду України (№10) Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого. За період навчання був старостою групи. У 2009 році отримав диплом магістра.
З вересня 2003 року по червень 2004 року навчався у Харківському університеті Повітряних Сил імені І.М. Кожедуба.
У 2003 році закінчив Решетилівську гімназію ім. І.Л. Олійника.

Досвід роботи:

З січня 2013 року головний спеціаліст-юрисконсульт юридичного відділу Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області.
З липня 2009 року по січень 2013 року працював головним спеціалісто відділу контролю за правильністю призначення та перерахунку пенсій управління з координації та контролю за виплатою пенсій Головного управління Пенсійного фонду України у Полтавській області.
Під час навчання у Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого проходив практику в органах прокуратури і суду.
В органах прокуратури проходив стажування. Під час стажування брав участь в оформленні та систематизації матеріалів кримінальних справ, ознайомився з оформленням та складав проекти актів прокурорського реагування та інших процесуальних документів, навчився перевіряти заяви та скарги громадян, брав участь у підготовці проектів відповідей на них, брав участь у підготовці виступу прокурора у суді.

Наукова діяльність:

За час навчання у Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого брав участь у засіданнях наукових гуртків, круглих столів та студентських наукових конференціях за результатами участі в яких маю публікації.
У травні 2008 році брав участь у міжнародній студентській науковій конференції «Конституційні читання» присвяченої пам’яті академіка Ю.М. Тодики, що проводилася на базі кафедри конституційного права України Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого та інших науково-практичних конференціях.

Громадська діяльність:

З 2012 року являюся секретарем громадської організації Полтавський осередок «Асоціації випускників Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого».

Додаткова інформація:

Володію українською, російською – вільно, англійською – читаю і перекладаю зі словником; вільний користувач ПК, знання програм , MS Office, Internet, Excel та інші.

Ділові риси: відповідальний, цілеспрямований, ввічливий, працьовитий, старанний.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме

Резюме в категории
Резюме по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: