Ігор

Бізнес-тренер

Вид зайнятості: неповна
Вік: 51 рік
Місто: Київ
Вид зайнятості:
неповна
Вік:
51 рік
Місто:
Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон , ел. пошту та LinkedIn.

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.

Досвід роботи

Фінансовий директор

з 02.2025 по нині (1 рік)
Еко-Грінко, ТОВ (Послуги для населення та бізнесу)

Фінансовий директор

з 09.2023 по 09.2024 (1 рік)
ТОВ "Новопечерська школа", Київ (Освіта, наука)

Досягнення:

Розробка та впровадження фінансової стратегії компанії

Контроль за виконанням фінансових планів та бюджетів

Аналіз фінансово-економічної діяльності компанії

Підготовка аналітичних звітів та презентацій

Управління фінансовими потоками та ресурсами

Взаємодія з інвесторами та фінансовими установами

Розробка та впровадження заходів з підвищення рентабельностіКонтроль за дотриманням фінансових норм та правил

Підготовка рекомендацій для керівництва

Управління командою фінансового та бухгалтерського відділу відділу

Керівник відділення банку

з 02.2000 по 08.2021 (21 рік 7 місяців)
Райффайзен Банк, Черкаси (Фінанси, банки, страхування)

1. Працював з моменту створення відділення,залучив близько 1250 клієнтів суб'єктів господарювання ,та близько 9500 тис. фізичних осіб. 2.Розробив та реалізував власну концепцію сучасного ефективного продавця,- "я хочу+ я можу".Результат- стабільне виконання KPI- від 100-200%.

3.За період роботи збільшив долю ринку відділення з 3% до 77%.

4. Сформував імідж відділення Банку з найвищою якістю обслуговування клієнтів, результат- рівень рекомендацій Банку клієнтами стабільно складає 100%.

5.Успішно реалізував концепцію ефективного управління- «Встановлення підлеглим цілей - Власний приклад виконання- Контроль виконання .

6. Особисто здійснював прямі продажі банківських продуктів.

7. Проводив факторний аналіз продажів,а саме - ринків та діяльності конкурентів,економічних показників діяльності компанії.

8. Створив, розвинув та здійснював ведення клієнтської бази відділення.

9. На постійній основі проводив маркетингові дослідження ринку банківських продуктів регіону

10. Складав успішні комерційні пропозиції потенційним та діючим клієнтам регіону

11. На постійній основі розробляв та проводив різні рекламні акції та events в регіоні

12.Проводив постійний коучинг працівників відділення з використанням сучасних методик і практик продажу для реалізації концепції ефективного продавця.

13.Організував роботу відділення таким чином де кожний працівник- продавець банківських продуктів.

14.Надавав фінансові консультації керівникам та головним бухгалтерам підприємств (організацій)- клієнтів Банку на основі практичних знань і навичок в частині бухгалтерського , управлінського та податкового обліку.

15.Приймав постійну участь в робочих групах центрального офісу Банку (м.Київ) по напрацюванню пропозицій керівництву Банку відносно оптимізації організаційної структури Банку, оптимізації процесів, підвищенню економічної ефективності роботи відділень Банку.

Освіта

Міжнародна академія бізнесу та інформаційних технологій

Фінансист, Київ
Вища, з 2018 по 2019 (1 рік)

Отримав диплом MBA з фінансів

Київський державний економічний університет

Економіст, Київ
Вища, з 1991 по 1996 (5 років)

Додаткова освіта та сертифікати

Excel для бізнесу

2023,3 місяці

Знання і навички

  • Уміння працювати в режимі багатозадачності
  • Проведення тренінгів
  • Проведення презентацій
  • Розробка плану навчання
  • Уміння аналізувати
  • Управлінські навички
  • Аналіз роботи персоналу
  • Проведення тренінгів з продажу
  • Управління персоналом
  • Самостійне прийняття рішень
  • Адаптивність
  • Доброзичливість
  • Систематизація процесів
  • Організованість

Знання мов

  • Українська — вільно
  • Англійська — середній

Додаткова інформація

Розробив концепцію ефективного продавця (I want+ I can),яка відрізняється від традиційних підходів ,тому що для досягнення стабільно високих рівнів продаж власникам бізнесу потрібно не тільки організувати відділ продаж та навчити сучасним методикам і практикам продаж працівників відділу а і створити необхідні умови в компанії для бажання кожного продавця досягати максимальний рівень продаж.

Шановні роботодавці ! Я можу навчити Ваших менеджерів з продаж - забезпечувати максимальні продажі а Вам в компанії сворити оптимальну систему яка спонукатиме працівника до продаж.

Інші резюме цього кандидата

Схожі кандидати

Усі схожі кандидати

Кандидати за містами


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: