Увага! За 4 хвилини ми зупинимо роботу сервісу, щоб поліпшити його. Work.ua відновить роботу в 22:15.
Будь ласка, вибачте за тимчасові незручності.

  • Файл

Максим

System administrator

Розглядає посади: System administrator, Спеціаліст helpdesk, Інженер технічної підтримки, Trainee DevOps, DevSecOps, Technical support engineer
Вік: 21 рік
Місто проживання: Васильків
Готовий працювати: Київ
Розглядає посади:
System administrator, Спеціаліст helpdesk, Інженер технічної підтримки, Trainee DevOps, DevSecOps, Technical support engineer
Вік:
21 рік
Місто проживання:
Васильків
Готовий працювати:
Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон .

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.

Завантажений файл

Версія для швидкого перегляду

Це резюме розміщено у вигляді файлу. Ця версія для швидкого перегляду може бути гіршою за оригінал резюме.

Кравець Максим

Дата народження:
15 Січ 2005

Регіон:
Київ

Можливість переїзду:

Телефон (и):
[відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)

E-mail:
[відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)

Соціальні мережі:
@zandrioff

System Administrator 35 000 грн.

Ключова інформація


•Орієнтація на результат
•Швидке навчання
•Комунікабельність
•Linux(Ubuntu Server)
•Windows(10/11)
•TCP/IP
•DHCP
•DNS

Освіта


Вищий навчальний заклад "Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна"
рік закінчення 2027
Інженерія програмного забезпечення

Коледж "Освіта" Вищого навчального закладу "Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна"
рік закінчення 2024
"Комп'ютерна інженерія"

Володіння мовами


Англійська - нижче середнього
Українська - рідна

Курси, тренінги, сертифікати


Cisco Networking Academy
рік закінчення 2025
Networking Basics
https://drive.google.com/file/d/1dw3PqqJYHLsEaraWyALpEU1CL2NcsuLw/view?usp=drivesdk

SoftServe
рік закінчення 2025
DEVOPS I: LINUX AND NETWORKS FUNDAMENTALS
https://drive.google.com/file/d/1e1hnCTDM_sIUzNV6S3o9etmejil4JAeg/view?usp=drivesdk

Додаткова інформація


Особисті якості
Маю практичний досвід у збиранні та налаштуванні комп'ютерів: добре розумію апаратну складову, процес встановлення операційних систем, драйверів та базового програмного забезпечення.
Зараз навчаюсь на DevSecOps — опановую інструменти безперервної інтеграції та розгортання (CI/CD), автоматизацію процесів, контейнеризацію (Docker, Kubernetes), а також аспекти забезпечення безпеки під час розробки та експлуатації програмного забезпечення.
Моєю метою є подальший професійний розвиток у сфері DevSecOps із поєднанням навичок системного адміністрування, DevOps-підходів і кібербезпеки.

Зв'язатися зі мною можна в чаті або в телеграмі.

Схожі кандидати

Усі схожі кандидати


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: