Максим

Менеджер з продажу

Розглядає посади: Менеджер з продажу, Customer support representative, Контент-менеджер, Спеціаліст чата, Логіст, Адміністратор, Керівник відділу, Direct-менеджер, Менеджер партнерської програми, Оператор call-центру
Вид зайнятості: повна, неповна
Вік: 32 роки
Місто: Київ
Розглядає посади:
Менеджер з продажу, Customer support representative, Контент-менеджер, Спеціаліст чата, Логіст, Адміністратор, Керівник відділу, Direct-менеджер, Менеджер партнерської програми, Оператор call-центру
Вид зайнятості:
повна, неповна
Вік:
32 роки
Місто:
Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон , ел. пошту та Instagram.

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.

Досвід роботи

Директор підприємства

з 06.2017 по нині (8 років 8 місяців)
ФОП Сафроненко М.М. (Роздрібна торгівля)

Продавець-консультант

з 10.2014 по 05.2015 (8 місяців)
Intertop Ukraine, Київ (Роздрібна торгівля)

Обов'язки: продаж взуття та аксесуарів, підтримка чистоти в торговому залі, інвентаризація.

Освіта

Міжнародний європейський університет

Менеджмент, Київ
Незакінчена вища, з 2025 по 2028 (3 роки)

Додаткова освіта та сертифікати

Платформа "Prometheus", курс "Економіка для всіх"

2025, 1 місяць
Сертифікат

Платформа "Prometheus", курс "Фінанси для нефінансистів"

2025, 1 місяць
Сертифікат

Знання і навички

  • Продуктивність
  • Здатність до навчання
  • Неконфліктність
  • Доброзичливість
  • Чесність
  • Адаптивність
  • Орієнтація на результат
  • Уміння аналізувати
  • Відповідальність
  • Управлінські навички
  • Дисциплінованість
  • Самостійність
  • Організованість
  • Саморозвиток

Знання мов

  • Англійська — середній
  • Українська — вільно

Додаткова інформація

Про себе: самостійний і дисциплінований, звик працювати без постійного контролю. Вмію організувати робочий процес, тримати дедлайни та не губити задачі. У комунікації – ввічливий, чіткий і по суті.

Маю практичний досвід роботи з клієнтами в онлайн-каналах: 8 років продаю взуття на маркетплейсах OLX.ua та Shafa.ua (консультації, переписка, супровід замовлень, вирішення типових запитів/ситуацій). Також маю досвід роботи менеджером продажу в OLX, менеджером в інтернет-магазині estafeta.com.ua, кур’єром через додаток Ipost, оператором відеонагляду.

Останній рік веду діяльність як ФОП. Є досвід організації процесів та взаємодії з людьми: маю 1 помічника та 1 працівника для періодичної часткової зайнятості. Також кілька років розвиваю мережу Telegram-каналів з аукціонами на одяг і взуття (модерація, комунікація, організаційні задачі).

Є базовий HR-досвід: проводив відбір кандидатів на позиції (модератор/адміністратор Telegram-каналу, адміністратор чату, помічник керівника). У роботі часто використовую Google Sheets, а також ChatGPT/Gemini.

Навчаюсь в університеті на індивідуальному графіку, тому можу працювати на повній зайнятості. Документи в порядку, маю відстрочку, готовий до офіційного працевлаштування.

Схожі кандидати

Усі схожі кандидати


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: