Роман
Графічний дизайнер, 25 000 грн
- Розглядає посади:
- Графічний дизайнер, Монтажер відео, Обробник зображень, Комп'ютерний майстер, Художній редактор, Дизайнер
- Вид зайнятості:
- повна, неповна
- Вік:
- 19 років
- Місто проживання:
- Рівне
- Готовий працювати:
- Дистанційно, Рівне
Контактна інформація
Шукач вказав телефон та ел. пошту.
Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.
Отримати контакти цього кандидата можна на сторінці https://www.work.ua/resumes/16992010/
Досвід роботи
Майстер з монтажу гіпсокартону
з 01.2025 по 10.2025
(10 місяців)
VERTIGO HOLDING SP. Z0.0., Амстердам (Будівництво, архітектура, дизайн інтер'єру)
Зводив стіни з гіпсокартону на різних обʼєктах від лікарень до гуртожитків. Також вже будучи в Україні деякий час проводив вентиляції.
Освіта
Рівненський фаховий коледж НУБіП України
Інженерія ПЗ, Рівне
Незакінчена вища, з 2022 по 2029 (7 років)
Додаткова освіта та сертифікати
Немає додаткової освіти та сертифікатів.
Знання і навички
- CapCut
- Adobe After Effects
- Adobe Lightroom
- Adobe Illustrator
- Adobe Photoshop
- Акуратність
- Неконфліктність
- Пунктуальність
- Знання відеоредакторів
- Обробка фото
- Знання графічних редакторів
- Водіння авто
- Створеня логотипів
- Графічний дизайн
- Налаштування ПЗ
- Доброзичливість
- Налаштування ПК
Знання мов
Українська — вільно
Додаткова інформація
Шукаю роботу за комп'ютером, оскільки хочу розвиватися в напрямку дизайну та створення контенту. Я добре володію програмами Adobe Photoshop та Illustrator, вмію обробляти фото, робити якісну кольорокорекцію та створювати різну графіку. Також маю непоганий практичний досвід монтажу відео і постійно цікавлюся всім, що пов'язано з візуалом. До цього я досить довго працював у будівництві та на монтажі вентиляції — це був жорсткий, але корисний досвід, який навчив мене працювати на совість і доводити справи до кінця. Проте зараз я твердо вирішив змінити сферу, бо важка фізична праця мені не підходить. Я шукаю спокійнішу роботу саме за ПК, де потрібна уважність, творчий підхід або допомога в організації якихось процесів. Я адекватна людина, дуже швидко вчуся новому і маю велике бажання застосовувати свої навички в дизайні чи відеомонтажі на реальних завданнях.
Схожі кандидати
-
Графічний дизайнер
Хмельницький, Дистанційно -
Графічний дизайнер
Житомир, Дистанційно -
Викладач графічного дизайну
Івано-Франківськ, Яремче, Дистанційно -
Графічний дизайнер
Львів, Дистанційно -
Графічний дизайнер
Дистанційно -
Графічний дизайнер
Львів, Дистанційно