Олег
Кухар
- Розглядає посади:
- Кухар, Вантажник, Бариста, Бармен, Оператор верстата, Приймальник товару, Представник бренду, Продавець-консультант
- Місто:
- Кам'янець-Подільський
Контактна інформація
Шукач вказав телефон .
Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.
Отримати контакти цього кандидата можна на сторінці https://www.work.ua/resumes/17035792/
Досвід роботи
Немає досвіду роботи.
Освіта
КПНУ
Фізичної Культури
Незакінчена вища, з 2022 по 2026 (4 роки)
Схожі кандидати
-
Прибиральниця
50000 грн, Кам'янець-Подільський, Інші країни -
Кухар
Кам'янець-Подільський, Хмельницький -
Кухар
30000 грн, Кам'янець-Подільський -
Директор ресторану, бренд-шеф (консалтинг, запуск закладів різних форматів, ребрендинг)
120000 грн, Кам'янець-Подільський, Київ , ще 5 міст -
Кухар, кондитер
7000 грн, Кам'янець-Подільський -
Кухар
40000 грн, Кам'янець-Подільський