• Файл

Матвій

SEO-спеціаліст

Розглядає посади:
SEO-спеціаліст, Контент-менеджер
Вік:
18 років
Місто проживання:
Київ
Готовий працювати:
Дистанційно

Контактна інформація

Шукач вказав телефон .

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.

Завантажений файл

Файл містить ще 4 сторінки

Версія для швидкого перегляду

Це резюме розміщено у вигляді файлу. Ця версія для швидкого перегляду може бути гіршою за оригінал резюме.

Резюме:

Під час волонтерства в Українській федерації флорболу я займаюся створенням і розвитком текстового контенту, який допомагає привертати увагу аудиторії та підвищувати впізнаваність команди й самого виду спорту.
У мої обов’язки входить написання постів для соцмереж — анонсів матчів, результатів, новин і storytelling-контенту. Я готую емоційні та динамічні тексти, які передавали атмосферу гри та допомагали залучати читачів. Також адаптую стиль і подачу під різні формати та аудиторії, беру участь у формуванні загального тону комунікації сторінок, оперативно готував контент під події й дедлайни та співпрацював із командою, щоб узгоджувати ідеї та матеріали. Окрему увагу приділяю аналізу реакції аудиторії, щоб розуміти, які підходи працюють найкраще, і відповідно коригувати тексти.
У результаті цієї роботи вдалося підвищити залученість у соцмережах — збільшити кількість лайків, коментарів і загальну активність під постами. Тексти стали більш структурованими, живими та емоційно сильними, що покращило комунікацію з аудиторією. Також вдалося сформувати стиль подачі, який краще передавав динаміку та атмосферу флорболу. Окрім цього, я отримав цінний досвід роботи з контентом у реальному часі, навчився швидко писати під дедлайни, працювати з різними форматами текстів і робити контент, який утримує увагу та викликає емоцію. Усе це стало моїм внеском у популяризацію флорболу через текстовий контент.

Також вмію робити AI відео через багато різний нейромереж(наприклад Bing,Grok і т.д.).Так як навчаюся в IT напрямку,то добре ознайомлений з різними нейромережами і добре розуміюся в сучасних технологіях.Створював багато різних картинок і відео,що прикріплю до цього файлу.Доволі відповідальний та пунктуальний тому проблем з дедлайнами взагалі не буде.

Це декілька фото створені для базового розуміння,що я вмію без проблем робити як і фото за допомогою AI так і відео,які «втримують» користувачів.При потребі зможу показати більше своїх робіт за допомогою ШІ.

Інші резюме цього кандидата

Схожі кандидати

Усі схожі кандидати


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: