Ольга
Продавец
- Вік:
- 39 років
- Місто:
- Одеса
Контактна інформація
Шукач вказав телефон та ел. пошту.
Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.
Отримати контакти цього кандидата можна на сторінці https://www.work.ua/resumes/18506268/
Досвід роботи
Майстер манікюру
з 01.2011 по 03.2022
(11 років 3 місяці)
На аренде, Одеса (Краса, фітнес, спорт)
працювала майстром з нарощування нігтів у орендованому мною салоном.
Гігієнічний манікюр: виконання класичного (обрізного), апаратного, комбінованого або європейського манікюру.Нарощування нігтів: моделювання нігтів за допомогою гелю, акрилу, полігелю на формах або тіпсах.Покриття та дизайн: нанесення гель-лаку, зміцнення нігтьової пластини базою, виконання художнього розпису або трендових дизайнів.Корекція та зняття: безпечне зняття старого матеріалу фрезою або розчинниками, ремонт та реставрація зламаних нігтів.
Продавець-консультант
з 03.2009 по 05.2011
(2 роки 3 місяці)
Магазин дітячого одягу, Одеса (Оптова торгівля, дистрибуція, імпорт, експорт)
Підбір за розміром: допомога батькам у визначенні розміру одягу за ростом та віком дитини (знання таблиць розмірів різних брендів).Допомога у примірці: інтерактивна робота з дитиною, щоб процес примірки проходив без капризів та в ігровій формі.Знання матеріалів: інформування покупців про склад тканин (гіпоалергенність, натуральність) та властивості мембранного чи зимового одягу
Продавець-консультант
з 01.2007 по 05.2009
(2 роки 5 місяців)
косметика та парфумерія, Одеса (Оптова торгівля, дистрибуція, імпорт, експорт)
Допомога з макіяжем: підбір відтінків тональних засобів, помад та тіней з урахуванням кольоротипу клієнта.Презентація парфумерії: знання піраміди ароматів (початкові, ноти серця, шлейф) та правильна демонстрація парфумів на блотерах або шкірі.Комплексні продажі: пропозиція супутніх товарів (наприклад, контурний олівець до помади або тонік до очищувального гелю).
Касир
з 05.2004 по 04.2006
(2 роки)
Рорус, Одеса (Роздрібна торгівля)
Швидке сканування товарів, проведення оплати готівкою, банківськими картками, смартфонами або бонусами.Робота з рештою: точне внесення та видача готівкових коштів.Ввічливе спілкування: привітання покупців, дотримання стандартів обслуговування, інформування про діючі акції та програми лояльності.Видача чеків: обов'язковий друк та надання розрахункового документа покупцю.
Інші резюме цього кандидата
Розглядає посади: Продавець-консультант, Помічник продавця, Касир, ще 3 посади
Одеса
Повна зайнятість
- Мастер по наращиванию ногтей, Парикмахерская, 8 років 6 місяців
Схожі кандидати
-
Продавець-консультант
Одеса -
Продавець-консультант, касир
20000 грн, Одеса -
Продавець
Одеса -
Продавець-консультант
27000 грн, Одеса -
Продавець-консультант
Одеса -
Продавец-консультант
25000 грн, Одеса