Резюме от 14 августа 2018 PRO

Личные данные скрыты

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты, но ему можно отправить сообщение или предложить вакансию.

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты. Вы можете связаться с ним со страницы https://www.work.ua/resumes/1916778/

Бухгалтер, економіст, ревізор, аудитор, 10 000 грн

Полная занятость.

Город:
Луцк

Контактная информация

Соискатель скрыл свои личные данные, но вы сможете отправить ему сообщение или предложить вакансию, если откроете контакты.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Головний бухгалтер

с 09.2014 по наст. время (3 года 11 месяцев)
Освіта

Формування місячної, квартальної та річної звітності закладу.Облік матеріальних цінностей, надходження , списання та вибуття, проведення інвентаризації, контроль за станом розрахунків з постачальниками та надавачами послуг, проведення розрахунків до кошторису установи, внесення змін до них, контроль за іншими ділянками бухгалтерського обліку

- головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності (виконання функціональних обов'язків економіста)

с 11.2007 по 02.2014 (6 лет 3 месяца)
Управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань Укр, (Державних Фонд)

-складання проектів кошторисів управління та розрахунків до нього, аналіз виконання кошторису доходів та видатків, формування помісячних планів асигнувань відповідно до заявок структурних підрозділів. Контроль щодо дотримання чинного законодавства у складанні проектів кошторисів структурними підрозділами. Підготовка проектів наказів щодо фінансування структурних підрозділів відповідно до їх планів асигнувань. Підготовка оперативної інформації щодо використання коштів на вимогу вищестоящої установи.

- контролер -ревізор

с 05.1993 по 10.2007 (14 лет 5 месяцев)
Контрольно-ревізійне управління у Волинській області, (Державна установа)

-проводила ревізії та перевірки установ охорони здоров'я, щодо дотримання ними чинного законодавства у фінансового - господарській діяльності . А саме: проведення інвентаризації всіх матеріальних цінностей ( матеріали, продукти харчування, медикаменти, основні засоби), правильність списання усіх матеріальних цінностей , достовірність проведення розрахунків з постачальниками. Дотримання чинного законодавства при нарахуванні заробітної плати, соціальних виплат, веденні касових та банківських операцій та інші питання, відповідно до повноважень .

- контролер - ревізор

с 04.1989 по 05.1993 (4 года 1 месяц)
Контрольно-ревізійний відділ управління охорони здоров'я Волинської області;, (Бюджетна установа)

- проводила ревізії та перевірки установ охорони здоров'я, щодо дотримання ними чинного законодавства у фінансового - господарській діяльності. А саме: проведення інвентаризації всіх матеріальних цінностей ( матеріали, продукти харчування, медикаменти, основні засоби), правильність списання продутів харчування,відповідно до меню -розкладок, достовірність проведення розрахунків з постачальниками. Дотримання чинного законодавства при нарахуванні заробітної плати, веденні касових та банківських операцій, та інші питання, відповідно до повноважень .

Бухгалтер

с 09.1987 по 04.1989 (1 год 7 месяцев)
Волинська обласна дитяча лікарня у м.Луцьку ;, (заклад охорони здоров'я)

- вела облік матеріальних цінностей у структурних підрозділах лікарні та складський облік, облік продуктів харчування та списання їх відповідно до меню, облік медикаментів та списання їх відповідно до вимог, нарахувала заробітну плату працівниках, проводила звірки взаєморозрахунків з постачальниками .

Бухгалтер

с 03.1987 по 08.1987 (5 месяцев)
Головпоштамт м. Миколаїв, (Установа зв'язку)

- облік матеріальних цінностей, перевірка та прийом звітності підзвітних відділень головпошти, ведення розрахунків з дебіторами та кредиторами, проведення взаємозвірок з ними

Бухгалтер матеріального відділу головної бухгалтерії ЧСЗ;

с 08.1985 по 02.1987 (1 год 6 месяцев)
Чорноморський суднобудівний заводу м. Миколаїв ( ЧСЗ), (Судобудування)

-вела складський облік 3 складів, проводила річні та вибіркові інвентаризації на складах , проводила контроль за правильністю оформлення первинних документів щодо прибуття та вибуття матеріальних цінностей в склад та зі складу.


Образование

тернопольская академия народного хозяйства

Финансы, тернополь
Высшее, с 09.1994 по 06.1999 (4 года 9 месяцев)

с 09.1982 года по июнь1985 года учеба в Ирпенском индустриальном техникуме на планово-экономическое отделение по специальности бухгалтерский учет


Дополнительное образование

Бухгалтерія 1С, навчальні курси щодо проведення закупівель через " Prozorro" (2 місяці 2006рік, 2016 рік 6 днів.)


Профессиональные и другие навыки

Навыки работы с компьютером
Впевнений користувач ПК, інтернет, електронна пошта. Маю навики швидкісного набору тексту та роботи в EXCEL, Word; "Бухгалтерія 1-С", " Парус- Бухгалтерія", " Афіна -бухгалтерія" , казначейська програма АС "Є- Звітність".


Знание языков

  • Украинский — эксперт
  • Русский — эксперт
  • Немецкий — начинающий
  • Польский — начинающий

Дополнительная информация

Сімейний стан: заміжня , маю двох дочок 21 та 17 років;

Громадянство: українка;

Особисті якості: Орієнтована на результат, використовую логічний та методичний підхід до досягнення цілей та завдань; використовую методичні підходи до планування, організації та аналізу; відповідальна; готова вивчати нові ділянки роботи; наполеглива ; емоційно зріла, спокійна та розуміюча; хороший слухач.

Інтереси та захоплення: люблю подорожувати, цікавлюсь історією історією України та інших країн.
Маю закордонний паспорт.


« 16» квітня 2018 року


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: