Резюме от 30 ноября 2017 PRO

Личные данные скрыты

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты, но ему можно отправить сообщение или предложить вакансию.

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты. Вы можете связаться с ним со страницы https://www.work.ua/resumes/1916778/

Бухгалтер, економіст, ревізор, аудитор, 8 000 грн/мес.

Полная занятость.

Город:
Луцк

Контактная информация

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Головний бухгалтер

с 09.2014 по наст. время (3 года 3 месяца)
Освіта

Формування місячної, квартальної та річної звітності закладу.Облік матеріальних цінностей, надходження , списання та вибуття, проведення інвентаризації, контроль за станом розрахунків з постачальниками та надавачами послуг, проведення розрахунків до кошторису установи, внесення змін до них, контроль за іншими ділянками бухгалтерського обліку

- головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності (виконання функціональних обов'язків економіста)

с 11.2007 по 02.2014 (6 лет 3 месяца)
Управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань Укр, (Державних Фонд)

-складання проектів кошторисів управління та розрахунків до нього, аналіз виконання кошторису доходів та видатків, формування помісячних планів асигнувань відповідно до заявок структурних підрозділів. Контроль щодо дотримання чинного законодавства у складанні проектів кошторисів структурними підрозділами. Підготовка проектів наказів щодо фінансування структурних підрозділів відповідно до їх планів асигнувань. Підготовка оперативної інформації щодо використання коштів на вимогу вищестоящої установи.

- контролер -ревізор

с 05.1993 по 10.2007 (14 лет 5 месяцев)
Контрольно-ревізійне управління у Волинській області, (Державна установа)

-проводила ревізії та перевірки установ охорони здоров'я, щодо дотримання ними чинного законодавства у фінансового - господарській діяльності . А саме: проведення інвентаризації всіх матеріальних цінностей ( матеріали, продукти харчування, медикаменти, основні засоби), правильність списання усіх матеріальних цінностей , достовірність проведення розрахунків з постачальниками. Дотримання чинного законодавства при нарахуванні заробітної плати, соціальних виплат, веденні касових та банківських операцій та інші питання, відповідно до повноважень .

- контролер - ревізор

с 04.1989 по 05.1993 (4 года 1 месяц)
Контрольно-ревізійний відділ управління охорони здоров'я Волинської області;, (Бюджетна установа)

- проводила ревізії та перевірки установ охорони здоров'я, щодо дотримання ними чинного законодавства у фінансового - господарській діяльності. А саме: проведення інвентаризації всіх матеріальних цінностей ( матеріали, продукти харчування, медикаменти, основні засоби), правильність списання продутів харчування,відповідно до меню -розкладок, достовірність проведення розрахунків з постачальниками. Дотримання чинного законодавства при нарахуванні заробітної плати, веденні касових та банківських операцій, та інші питання, відповідно до повноважень .

Бухгалтер

с 09.1987 по 04.1989 (1 год 7 месяцев)
Волинська обласна дитяча лікарня у м.Луцьку ;, (заклад охорони здоров'я)

- вела облік матеріальних цінностей у структурних підрозділах лікарні та складський облік, облік продуктів харчування та списання їх відповідно до меню, облік медикаментів та списання їх відповідно до вимог, нарахувала заробітну плату працівниках, проводила звірки взаєморозрахунків з постачальниками .

Бухгалтер

с 03.1987 по 08.1987 (5 месяцев)
Головпоштамт м. Миколаїв, (Установа зв'язку)

- облік матеріальних цінностей, перевірка та прийом звітності підзвітних відділень головпошти, ведення розрахунків з дебіторами та кредиторами, проведення взаємозвірок з ними

Бухгалтер матеріального відділу головної бухгалтерії ЧСЗ;

с 08.1985 по 02.1987 (1 год 6 месяцев)
Чорноморський суднобудівний заводу м. Миколаїв ( ЧСЗ), (Судобудування)

-вела складський облік 3 складів, проводила річні та вибіркові інвентаризації на складах , проводила контроль за правильністю оформлення первинних документів щодо прибуття та вибуття матеріальних цінностей в склад та зі складу.


Образование

тернопольская академия народного хозяйства

Финансы, тернополь

Высшее, с 09.1994 по 06.1999 (4 года 9 месяцев)

с 09.1982 года по июнь1985 года учеба в Ирпенском индустриальном техникуме на планово-экономическое отделение по специальности бухгалтерский учет


Дополнительное образование

  • Бухгалтерія 1С (2 місяці 2006рік)

Профессиональные навыки

  • Навыки работы с компьютером
    Впевнений користувач ПК, інтернет, електронна пошта. Маю навики швидкісного набору тексту та роботи в EXCEL, Word; "Бухгалтерія 1-С", " Парус- Бухгалтерія"

Знание языков

  • Украинский — эксперт
  • Русский — эксперт
  • Немецкий — начинающий
  • Польский — начинающий

Дополнительная информация

Сімейний стан: заміжня , маю двох дочок 20 та 17 років;

Громадянство: українка;

Особисті якості: Орієнтована на результат, використовую логічний та методичний підхід до досягнення цілей та завдань; використовую методичні підходи до планування, організації та аналізу; гарно спілкуюся з колегами; завжди прагну вчитись та рости; прагну досягнення цілей, працьовита; емоційно зріла, спокійна та розуміюча; хороший слухач.

Інтереси та захоплення: люблю подорожувати, цікавлюсь історією історією України та інших країн.
Маю закордонний паспорт.


« 23» липня 2017 року


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: