Оксана
Менеджер з продажу, 45 000 грн
- Розглядає посади:
- Менеджер з продажу, Торговий представник, Менеджер по роботі з клієнтами, Проєктний менеджер
- Вид зайнятості:
- повна, неповна
- Вік:
- 43 роки
- Місто:
- Чернівці
Контактна інформація
Шукач вказав телефон та ел. пошту.
Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.
Отримати контакти цього кандидата можна на сторінці https://www.work.ua/resumes/19370289/
Досвід роботи
Графічний дизайнер
з 02.2025 по нині
(1 рік 6 місяців)
ТОВ Мултічем, Чернівці (Оптова торгівля, дистрибуція, імпорт, експорт)
Розробка дизайну друкованої продукції: листівки, запрошення, етикетки, рекламні матеріали. Підготовка макетів до друку відповідно до технічних вимог (вильоти, кольорові профілі, роздільна здатність).
Створення композицій, адаптованих під подальше виробництво. Робота з кольором та деталями для досягнення якісного фінального результату. Взаємодія з клієнтами: уточнення завдань, внесення правок, доведення макету до готовності.
Дизайнер
з 04.2021 по 09.2021
(6 місяців)
Brushme, Чернівці (Дизайн)
Обробка та адаптація зображень для створення картин за номерами. Спрощення складних зображень із збереженням впізнаваності та художньої виразності. Розбиття зображень на кольорові зони з урахуванням логіки малювання. Оптимізація кількості кольорів для зручності користувача та якості друку. Робота з деталями, контурами та чистотою форм. Підготовка фінальних файлів до виробництва.
Графічний дизайнер
з 09.2020 по 02.2025
(4 роки 6 місяців)
Біржа фрілансу, Дистанційно (Дизайн)
Професійна ретуш фотографій (кольорокорекція, обробка шкіри, деталізація зображень). Підготовка зображень до друку та подальшого використання у продукції. Створення ілюстрацій з урахуванням композиції, світла та кольору. Робота з великою кількістю зображень із збереженням єдиного стилю. Уважність до дрібних деталей та чистоти зображення. Розробка дизайну друкованої продукції: листівки, запрошення, етикетки, рекламні матеріали тощо.
Адміністратор ресторану
з 05.2010 по 03.2011
(11 місяців)
Мрія, Чернівці (Готельно-ресторанний бізнес)
Організація та контроль щоденної роботи ресторану. Координація роботи офіціантів, барменів, кухні та технічного персоналу.
Зустріч гостей, забезпечення високого рівня сервісу та вирішення спірних ситуацій. Контроль дотримання стандартів обслуговування, санітарних норм і внутрішніх регламентів. Складання графіків роботи персоналу та контроль трудової дисципліни. Проведення адаптації та навчання нових працівників. Робота з касовою дисципліною, відкриття та закриття зміни, ведення звітності. Контроль залишків продукції, взаємодія з постачальниками, приймання товару. Організація та контроль проведення банкетів, святкових заходів і корпоративів.
Забезпечувала стабільну та ефективну роботу ресторану навіть у години пікового навантаження. Забеспечувала якість обслуговування завдяки контролю стандартів сервісу та навчанню персоналу.
Успішно вирішувала конфліктні ситуації, підтримуючи позитивну репутацію закладу. Оптимізувала робочі процеси, що сприяло більш ефективній взаємодії між підрозділами ресторану.
Управляючий кафе
з 05.2009 по 04.2010
(1 рік)
Бочка, Чернівці (Готельно-ресторанний бізнес)
Організація та контроль роботи кафе. Управління персоналом (підбір, навчання, складання графіків). Контроль якості обслуговування гостей.
Контроль касової дисципліни та товарних залишків. Робота з постачальниками та замовлення продукції. Контроль дотримання санітарних норм і стандартів закладу. Аналіз фінансових показників та оптимізація витрат. Вирішення конфліктних ситуацій із гостями.
Дизайнер меблів
з 06.2005 по 11.2008
(3 роки 6 місяців)
Мебель дизайн, Харків (Будівельна промисловість, деревообробка)
Розробка індивідуальних рішень меблів відповідно до потреб клієнта
Створення візуальних пропозицій та планувань (кухні, шафи, інтер’єрні рішення)
Консультація клієнтів щодо матеріалів, кольорів та функціональних рішень
Супровід клієнта від ідеї до оформлення замовлення
Поєднання естетики та практичності у проєкта
Менеджер з продажу
з 11.2004 по 05.2006
(1 рік 7 місяців)
Баухаус, Харків (Оптова торгівля, дистрибуція, імпорт, експорт)
Активні продажі роздрібні та гуртові. Підготовки комерційних пропозицій, консультація клієнтів щодо характеристик товарів, ведення переговорів та супроводу замовлень. Визначення потреб клієнта, робота з документацією та побудова довгострокових партнерських відносин.
Освіта
ХНУ ім. Каразіна В.Н.
Історія та соціально-політичні науки, Харків
Вища, з 1999 по 2005 (6 років)
Знання і навички
- Комунікабельність
- Управління командою
- Неконфліктність
- Здатність до навчання
- Уважність
- Робота із запереченнями
Знання мов
- Англійська — вище середнього
- Іспанська — початковий
- Українська — вільно
Додаткова інформація
Легко знаходжу спільну мову з людьми та вмію будувати довірливі відносини. Швидко навчаюся та легко опановую нові продукти й процеси.
Орієнтована на результат, відповідальна та організована. Маю досвід ведення переговорів і роботи з клієнтами. Готова до відряджень та активного формату роботи. Маю водійське посвідчення категорії B та досвід керування автомобілем.
Інші резюме цього кандидата
Розглядає посади: Графічний дизайнер, Спеціаліст Photoshop, Ретушер, ще 2 посади
45 000 грн
Чернівці, Дистанційно
Вища освіта · Повна зайнятість, неповна зайнятість
- Графічний дизайнер, Мультічем, ТОВ, 1 рік 6 місяців
- Ілюстратор, Біржа фрілансу, 5 років 11 місяців
45 000 грн
Чернівці
Вища освіта · Повна зайнятість, неповна зайнятість
- Адміністратор, Мрія, 10 місяців
- Управляючий кафе, Бочка, 1 рік
Схожі кандидати
-
Менеджер з продажу
Чернівці, Дистанційно -
Менеджер ЗЕД, з продажів, закупівель
Чернівці, Дніпро , ще 7 міст -
Менеджер з продажу
Чернівці -
Консультант в інтернет-магазин
Чернівці, Дистанційно -
Менеджер з продажу
Чернівці, Дистанційно -
Менеджер з продажу
Чернівці