Назарій

Плиточник, 45 000 грн

Розглядає посади:
Плиточник, Штукатур
Вік:
23 роки
Місто:
Вінниця

Контактна інформація

Шукач вказав телефон , ел. пошту та Instagram.

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.

Досвід роботи

Немає досвіду роботи.

Освіта

Чернятинський коледж ВНАУ

Агрономія
Середня спеціальна, з 2018 по 2022 (4 роки)

Знання і навички

  • Організованість
  • Здатність до навчання
  • Комунікабельність
  • Дисциплінованість
  • Порядність
  • Висока працездатність
  • MS Excel
  • MS Word
  • Бажання вчитися і розвиватися
  • Адаптивність
  • Витривалість
  • Неконфліктність
  • Чесність
  • Внутрішнє оздоблення будинку
  • Читання креслень
  • Монтаж гіпсокартону
  • Зовнішнє оздоблення будинку
  • Шпатлювання
  • Укладання плитки
  • Штукатурні роботи
  • Доброзичливість
  • Управління персоналом
  • Ведення документації

Додаткова інформація

Доброго дня шановний роботодавець, мене звати Назарій, мені 23 роки.
У вас напевно питання виникає, чому такий молодий і одразу на такі посади претендує? Давайте трішки розповім про свої навички, і тоді будете вирішувати.
Ну перше на що ви напевно звернули увагу, що за професією далеко не будівельник, за професією я Агроном тракторист, але 35-40% свого життя віддав будівництво.
Працював в багатьох напрямках сфери будівництва, останні 5 місяців працював як то кажуть "на своїх хлібах" находив об'єкти, були працівники, організовував увесь процес, від лопати, до спец техніки, бували моменти що все потрібно було найти і організувати за пару годин, і все виходило.
Добре розвинені математичні здібності в розрахунках, щоб прорахувати об'єкт мені потрібно до 4 годин, і кошторис до кожного саморіза буде готовий.
За цих 5 місяців набув багато, знань, вмінь саме в плані організаційних моментів.
Справедливий що до своїх підлеглих, розумію коли потрібно покарати, в коли похвалити.
Завжди зберігаю спокій в стресових ситуаціях, спокійний та впевнений в спілкуванні з замовниками.
Легко справляюсь з багатозадачістю.
А ще мені подобається працювати з кресленнями та прорахунками.
Так чогось я і не знаю, але в таких випадках не боюсь та не соромлюсь запитати, чи порадитися, адже всі не все одразу знали та могли, бистро навчаюсь та сприймаю інформацію.
Тому я думаю вам буде цікаво познайомитись з моєю кандидатурою.
Велике прохання якщо заробітня плата менше 35 000, цінуйте свій і мій час, не витрачайте його даремно, чому так я думаю пояснювати не потрібно, це мінімальна оплата за яку я готовий працювати, так як живу на зйомному житлу, і в мене за спиною дружина в декреті і донька 2 роки, і я думаю ви розумієте що це мінімумальна сума для того щоб їх забезпечувати самим не обхідним.
Дякую за увагу)
І гарного дня)

Інші резюме цього кандидата

Схожі кандидати

Усі схожі кандидати

Кандидати у категорії

Кандидати за містами


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: