• Файл

Юлія

Direct-менеджер

Вік:
25 років
Місто:
Біла Церква

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та Instagram.

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.

Завантажений файл

Версія для швидкого перегляду

Це резюме розміщено у вигляді файлу. Ця версія для швидкого перегляду може бути гіршою за оригінал резюме.

Юлія Крочак
Вік: 25 років
Місто проживання: м. Біла Церква

Про себе
Комунікабельна, відповідальна та цілеспрямована. Легко знаходжу спільну мову з людьми, вмію ввічливо та професійно вести діалог, швидко орієнтуюся в нових ситуаціях і знаходжу рішення. Стресостійка, уважна до деталей, організована та дисциплінована. Не боюся нових викликів, швидко навчаюся та готова опановувати нові навички й інструменти для якісного виконання роботи.
Ключові навички
• Грамотне усне та письмове мовлення (українська).
• Комунікабельність та клієнтоорієнтованість.
• Відповідальність та пунктуальність.
• Стресостійкість.
• Уміння працювати в режимі багатозадачності.
• Швидке навчання та адаптація.
• Вирішення конфліктних і нестандартних ситуацій.
• Уважність до деталей.
• Впевнене користування смартфоном та ПК.
• Володіння соціальними мережами (Instagram, Facebook, Telegram, Viber).
Досвід роботи
Наразі не маю досвіду роботи на посаді Direct-менеджера, проте маю велике бажання розвиватися в цій сфері. Готова швидко навчатися, відповідально виконувати поставлені завдання та працювати на результат.
Особисті якості
Доброзичливість, чесність, ініціативність, відповідальність, уважність, організованість, бажання професійно розвиватися, вміння працювати в команді та самостійно.
Додаткова інформація
• Готова до навчання та професійного розвитку.
• Швидко освоюю нові програми та робочі процеси.
• Відкрита до нових знань та конструктивного зворотного зв’язку.

Інші резюме цього кандидата

Схожі кандидати

Усі схожі кандидати

Кандидати у категорії

Кандидати за містами


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: