Резюме від 30 листопада 2020 PRO

Подольський Антон Юрійович

Начальник юридичного відділу, заступник начальника управління, адвокат, 25 000 грн

Повна зайнятість.

Вік:
37 років
Місто:
Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон, ел. пошту та адресу.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Головний юрист відділу претензійно-позовної роботи

з 08.2016 по нині (4 роки 4 місяці)
Державна іпотечна установа, Киев (Державне підприємство)

Представництво та захист інтересів установи у спеціалізованих судах, та загальних судах на місцевому та регіональному рівні. Складання та подання заяв, позовних заяв, скарг, заперечень, апеляційних, касаційних скарг. Супроводження процедури банкрутства (участь у комітеті кредиторів, оскарження дій ліквідаторів).

Головний юрисконсульт відділу судової роботи зі стандартними клієнтами Управління по роботі з проблемними активами юридичних осіб

з 10.2015 по 12.2015 (2 місяці)
ПАТ "Дельта Банк", Киев (банки)

Представництво інтересів банку в судових інстанціях усіх інстанцій та спеціалізацій на місцевому та регіональному рівнях; органах реєстраційної служби.

Начальник управління правового забезпечення банківської діяльності

з 04.2015 по 09.2015 (5 місяців)
ПАТ АСТРА БАНК, КИЇВ (банки)

Юридичне супроводження банку в рамках тимчасової адміністрації. Ведення претензійно-позовної роботи (предстаництво та захист інтересів банку в судах усіх рівнів та спеціалізацій). Взаємодія з правоохоронними органами (подання заяв про вчинення кримінального правопорушення). Оскарження податкових повідомлень-рішень фіскальних органів (адміністративний та судовий порядок). Складання, візування та погодження усіх видів договорів.

Начальник відділу претензійно-позовної роботи Управління юридичного забезпечення

з 09.2014 по 04.2015 (7 місяців)
ПАТ КБ "ІНТЕРБАНК", Киев (банківська діяльність)

Організація претензійно-позовної роботи по стягненню кредитної заборгованості з позичальників та поручителей в рамках ліквідаційної процедури банка. Оскарження неправомірних дій суб'єктів владних повноважень (органів державної виконавчої служби, органів фіскальної служби).Взаємодія з правоохоронними органами (подання заяв про вчинення кримінального правопорушення). Супроводження виконавчого провадження на всіх стадіях виконання (подання заяв про відкриття виконавчого провадження, зняття арешту з майна банку, стягнення заборгованості з позичальників).

Юрист

з 05.2014 по 09.2014 (4 місяці)
ТОВ Юридична компанія "ПРАВИНГ", Киев (надання юридичних послуг)

Складання процесуальних документів (позовних заяв, апеляційних, касаційних скарг, заяв про мирову угоду, заперечень, клопотань); представництво інтересів у судах усіх рівнів та спеціалізацій. Взаємодія з органами ДВС (оскарження неправомірних дій державних виконавців, подання заяв про відкриття виконавчого провадження, хід та стан виконання). Надання усних та письмових консультацій, складання юридичних висновків та довідок. Реєстрація, перереєстрація підприємств. Отримання виписок, витягів, довідок з ЄДР у реєстраційний службі. Реєстрація права власності.

Начальник відділу захисту інтересів банку Управління правового забезпечення

з 04.2012 по 03.2013 (11 місяців)
ПАТ "Агрокомбанк", (банківська діяльність)

Представництво та захист інтересів банку в судах усіх інстанцій (загальних та спеціалізованих), на місцевому та регіональному рівнях; складання процесуальних документів (позовних заяв, скарг, клопотань, заяв про мирову угоду, апеляційних, касаційних скарг, пояснень, заперечень). Подання до правоохоронних органів заяв про вчинення кримінального правопорушення. Взаємодія з Державною виконавчою службою щодо стягнення заборгованості з фізичних та юридичних осіб (подання заяв про відкриття виконавчого провадження, хід виконання), оскарження неправомірних дій ДВС. Надання юридичних висновків та довідок по кредитним справам.Надання відповідей на запити контролюючих та правоохоронних органів. Редагування, складання та узгодження договорів. Погодження та розробка довіреностей. Керівництво юридичним підрозділом банку. Отримання в органах реєстраційної служби виписок, витягів та довідок з ЄДР.

Начальник відділу судового захисту та представництва Юридичного управління

з 11.2010 по 04.2012 (1 рік 5 місяців)
Приватне акціонерне товариство СК "Еталон", (Страхування)

Представництво та захист інтересів Компанії в судах усіх інстанцій (загальних та спеціалізованих), на місцевому та регіональному рівнях; ведення претензійно-позовної роботи (складання процесуальних документів позовних заяв, скарг, клопотань, заяв про мирову угоду, апеляційних, касаційних скарг, пояснень, заперечень, клопотань); супроводження виконавчого провадження на всіх стадіях виконання. Візування та узгодження відмов у виплаті страхового відшкодування.
Підготовка та погодження довіреностей, протоколів. Організація та керівництво юридичним відділом Компанії. Взаємодія з реєстраційною службою щодо отримання виписок, витягів та довідок з ЄДР.

Юрисконсульт відділу претензійно-позовної роботи

з 09.2009 по 11.2010 (1 рік 2 місяці)
АБ "Експрес-Банк", (Банківська діяльність)

Представництво та захист інтересів банку в судах усіх рівнів та інстанцій (загальних та спеціалізованих), на місцевому та регіональному рівнях. Складання процесуальних документів (позовних заяв, заяв про звернення стягнення на предмет іпотеки, заставне майно, клопотань, скарг, претензій, апеляційних, касаційних скарг, звернень, пояснень, заперечень). Взаємодія з Державною виконавчою службою (подання заяв про відкриття виконавчого провадження, хід виконання, оскарження неправомірних дій ДВС, супроводження виконавчого провадження).

Юрисконсульт

з 01.2009 по 09.2009 (8 місяців)
ЗАТ АСК "Омега", (Страхування)

Складання процесуальних документів (позовних заяв, клопотань, скарг, запитів, звернень). Представництво інтересів компанії в судах усіх рівнів (загальних та спеціалізованих), на місцевому та регіональному рівнях; робота з боржниками (фізичні та юридичні особи) з повернення виплаченого страхового відшкодування - регресу (подання регресних вимог, заяв, угод).

Юрист по поверненю проблемної заборгованості

з 12.2006 по 08.2008 (1 рік 8 місяців)
КС "Сімейна позика", (фінансово-кредитна)

Представництво інтересів Компанії в судах усіх рівнів (загальних, спеціалізованих, третейському суді).Складання процесуальних документів (скарг, вимог, звернень, позовних заяв, заяв про видачу судових наказів, клопотань); робота з боржниками з повернення проблемної заборгованості (укладення вимог, заяв, угод). Взаємодія з Державною виконавчою службою (супроводження виконавчого провадження). Реєстрація та внесення змін до установчих документів юридичної особи.


Освіта

Міжрегіональна Академія Управління Персоналом

Господарського та трудового права, спеціальність - правознавство, Київ
Вища, з 09.2001 по 11.2006 (5 років 2 місяці)


Додаткова освіта

 • Спецкурс-тренінг "Позитивна судова практика страхових компаній" (01-02 листопада 2010)
 • Рада адвокатів м.Києва, Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю (2018)

Професійні та інші навички

 • Навички роботи з комп’ютером
  ПК на рівні впевненого користувача,правові бази «Рада», «Ліга», база "Лотус"; Інтернет, MS Office.
 • Вміння керувати авто (10 років досвіду)
  Середній, використовую в даний час.

Знання мов

 • Українська — вільно
 • Російська — вільно
 • Англійська — середній

Рекомендації

 • Мацко Тетяна Валеріївна
  Заступник начальника відділу претензійно-позовної роботи Юридичного управління, ПАТ АБ "Експрес-Банк", 0955400528
 • Бридун Євген Володимирович
  Голова правління, СК "Престиж", 0503558754

Додаткова інформація

Відповідальність, працелюбність, цілеспрямованість, порядність, здатність швидко навчатись та приймати ефективні рішення, наполегливість, стресостійкість, лояльність. Готовність до відряджень. Досвід керування колективом та організації роботи підрозділу.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: