• Файл

Дмитро

Офіс-менеджер

Вік:
43 роки
Місто:
Одеса

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.

Завантажений файл

Версія для швидкого перегляду

Це резюме розміщено у вигляді файлу. Ця версія для швидкого перегляду може бути гіршою за оригінал резюме.

Резюме
Дмитро Валерійович Мілокумов, 29.10.1982 р.н. в м. Одеса, громадянин України, мешкаю в м. Одеса, в районі 7ст. Фонтанської дороги.
Моб. Тел., Vaiber: [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)
Моб. Тел.: [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)
Email: [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)
Шукаю роботу с бронюванням, і на сайті Work.ua побачив Вашу вакансію Офіс менеджер у SOC-центр, зацікавився, і хотів би обійняти цю посаду.
З жовтня 2024 року, по теперішній час, працюю в аптеці мережі Гаевського. Виконую обов’язки завідуючого аптеки та фармацевта, на зміні в аптеці сам, а отже всю зміну (12 годин) одночасно займаюсь всією адміністративною роботою, що потрібно в аптеці, тобто в режимі багатозадачності, приймаю товар, і обслуговую відвідувачів, консультую в різних питаннях, продаю ліки та інші товари, слідкую за всім необхідним що потрібно для роботи аптеки. Зараз працюю по 2 зміни, потім 2 вихідних. Проходив тренінг для завідуючих аптеки з управління персоналом.
Вирішив шукати іншу роботу так як заробітна плата не підвищуються, її знизили а ще вираховують, з заробітної плати, за товари які втратили термін придатності і не продались в аптеці.
Впевнений користувач ПК, володію Microsoft Office (Word, Exel), електронною поштою, російською та українською мовами.
Війсково-облікові документи без зауважень, аптека надала бронювання, однак після звільнення, мені буде потрібне нове бронювання від Вас.
Перед роботою в аптеці працював в таксі. В 2002 році отримав посвідчення водія категорії «В», і майже кожен день за кермом, сам обслуговую власне авто.
Працював в приватній лабораторії лаборантом.
Після школи закінчив Одеське Обласне Базове Медичне Училище за спеціальністю «сестринська справа», попрацював трошки в лікарні, як виповнилось 18 років, призвали на строкову військову службу. Після вступив до Одеського Національного Університету ім. І.І. Мечникова, та отримав вищу освіту: Біолог, викладач хімії та біології.
Після університету с 2009 по 2013 рок працював в Науково-Дослідному Експертно-Криміналістичному Центрі при ГУМВС України в Одеській області, на посаді судового експерта криміналіста. Спочатку був навчальній центр, в місті Київ, з криміналістики потім робота. Пройшов всіх необхідних психологів, і здав іспити з законодавства, після чого за мною була закріплена табельна вогнепальна зброя, пістолет Макарова. За час роботі здобув допуск судового експерта з експертизи «Вибухових речовин, продуктів вибуху та пострілу», потім допуск судового експерта з експертизи «Наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів». Проводив дослідження, які направлялись в центр по кримінальним справам, в лабораторії центру, з виявлення та встановлення вибухових речовин, слідів вибуху, слідів пострілу, наркотичних речовин, комплескні експертизи с баллістами та вибухотехніками, відстрілював мисливську зброю, працював з різним лабораторним обладнанням, складав висновок судового експерта який потім спрямувався в суд. Також в якості експерта криміналіста заступав на чергування в склад СОГ обласного управління. Проводили огляд, по всій Одеській області, місця події різних злочинів, виявляв, фіксував та вилучали різні сліди злочину, сліди вибуху, відбитки пальців, знаряддя злочину та інше. Проводив навчання для експертів в області як правильно вилучати сліди вибуху та пострілу щоб можна було провести якісно експертизу. Звільнився зі служби в спеціальному званні старший лейтенант.
Маю логічне мислення, якщо щось можна вдосконалити роблю це, а також інформую керівництво, можу самостійно примати рішення, відповідальний, стресостійкий, комунікабельний, вмію зберігати таємницю, швидко вивчаю нові процеси, націлений на довгострокову співпрацю то підвищення своїх навичок, розбираюсь в різних технічних процесах, можу провести не складний ремонт.

Схожі кандидати

Усі схожі кандидати

Кандидати у категорії

Кандидати за містами


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: