Артур
Продавець-консультант
- Розглядає посади:
- Продавець-консультант, Оператор call-центру, Вантажник, Бариста, Різноробочий
- Місто:
- Вишневе (Київська обл.)
Контактна інформація
Шукач вказав телефон .
Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.
Отримати контакти цього кандидата можна на сторінці https://www.work.ua/resumes/19858798/
Схожі кандидати
-
Продавець-консультант
33000 грн, Вишневе (Київська обл.), Крюківщина -
Продавець-консультант
Вишневе (Київська обл.), Київ , ще 2 міста -
Продавець-консультант
30000 грн, Вишневе (Київська обл.) -
Продавець-консультант
Вишневе (Київська обл.), Гатне , ще 3 міста -
Продавець-консультант
Вишневе (Київська обл.), Київ, Боярка -
Продавець
Вишневе (Київська обл.), Вінниця , ще 3 міста