Дізнатися

Резюме від 6 лютого 2023PRO

Олександр

Головний агроном

Зайнятість:
Повна зайнятість, неповна зайнятість.
Вік:
56 років
Місто проживання:
Вінниця
Готовий працювати:
Вінниця, Дистанційно, Інші країни, Київ, Львів

Контактна інформація

Шукач вказав телефон, ел. пошту та адресу.

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Гол. Агроном

з 02.1991 по нині (32 роки)
СП"АРНІКА" "Vergers de Vendée", ФГ"ЕКО-КРАЙ", Вінницька,Тернопільська, Полтавська та Білорусь (Сільське господарство, агробізнес)

З 02.1991 до 1992 року. завідувач тепличного господарства (вирощування овочів, квітів та субтропічних культур) на Тернопільщині. З 1992 по 2007 роки – робота в УНДІС науковим співробітником, зав.відділом агротехніки, вивчення сортів та малопоширених культур, розробка технологій вирощування плодових, ягідних та горіхоплідних культур по Україні. Проведення семінарів та консультації спеціалістів та керівників с/г підприємств у різних областях України. з 2007 року робота головним агрономом в СП "АРНІКА" "Vergers de Vendée" (Французко - Голландському), спеціалізація (садівництво, овочівництво, рільництво).
Повний технологічний процес вирощування плодоовочевої продукції (більше 1000 га) та посадкового матеріалу. Вибір площ для фірми, складання плану та структури насаджень та висадження с/г культур. Складання технологічних карт, на весь сезон, для догляду за кожною культурою. Розробка систем захисту від шкідників та хвороб щодо культур. Економічний розрахунок структури витрат у кожному напрямі весь сезон. Підбір техніки до виконання всіх технологічних процесів вирощування продукції. Організація виробництва та збору продукції, навчання персоналу фірми всім технологічним процесам. Участь у науково-практичних семінарах. Підтримання дружніх відносин до нині.
2014-2022 р. робота гол.агрономом в ТОВ "Фрукти Полтавщини", та "ЕКО - КРАЙ".
Садівництво ( яблуня, груша, слива, черешня, абрикос,персик, вишня, суниця, смородина,малина, ожина та інш.), овочеві ( картопля, томат, капуста та інш.) та польові культури ( кукурудза, соняшник, соя, та інші). Власна переробка фруктів, ягід та овочів, холодильники. Реалізація продукції гуртом та власна торгова мережа. Зернова група.
Високі врожаї культури, при малій собівартості.
Останні 2 роки робота одного із підрозділів, по органік-стандартах.


Освіта

Уманський С/Х інститут

Плодоовочівництво та виноградарство, переробка, Умань
Вища, з 1983 по 1990 (7 років)

Аспірантура УНДІС УААН.
Права категорії "В".


Професійні та інші навички

  • Навички роботи з комп’ютером
    Робота з комп"ютером, 1997 -2023 роки
  • Створення плодових, ягідних насаджень. Овочі. Польові культури. (20 років досвіду)
    Просунутий, використовую в даний час.

Додаткова інформація

Досвід роботи – понад 30 років в науковій сфері та виробництві. Робота головним агрономом у СП «АРНІКА» Vergers de Vendée, (Французько -Голландсько - Білоруському), ФГ" ЕКО-КРАЙ" – що спеціалізується на вирощуванні плодів, ягід, овочів, зернових та технічних культур, посадкового матеріалу плодових та ягідних культур (освоєння площ з «чистого поля»).
Участь в наукових семінарах та їх проведення.
Після закінчення інституту, робота в тепличному господарстві (вирощування овочів, вічнозелених, декоративних культур, субтропічних культур та квітів).
Робота в УНДІС (Вивчення сортів та розробка технологій вирощування плодових, ягідних, горіхоплідних та малопоширених культур в Україні. Проведення семінарів та консультації фахівців, фермерів та керівників с/г підприємств по різних областях України).
Досвід роботи за сумісництвом у проектному інституті з повної розробки документації з планування та закладення багаторічних насаджень у різних зонах України з виїздом до заказника.


Інші резюме цього кандидата

Схожі кандидати

Усі схожі кандидати


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: