Резюме от 19 мая 2017

Шевченко Олег Юрьевич

Топ-менеджер, руководитель высшего звена (страхование, образование, наука), 8 000 грн

Полная занятость.

Дата рождения:
27 января 1965 (53 года)
Город:
Кропивницкий (Кировоград)

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Дополнительная информация

РЕЗЮМЕ

Шевченко дата народження: 27 січня 1965 року
Олег
Юрійович

25006, Україна
м. Кіровоград, вул. Гоголя 86, кВ. 10

Тел.: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)

E-mail: karayakg@ mail.ru


МЕТА: заміщення вакантної посади

ДОСВІД РОБОТИ: 1986-1987 – старший інспектор з основної діяльності відділу оргмасової та планово – економічної роботи Управління держстраху Кіровоградської області. Займався контролем по виконанню плану, виготовленням та розповсюдженням рекламної продукції, приймав участь у ревізійних заходах по районним відділенням.
1987 – 1989 – викладач історії, завуч професійно-технічного училища зв’язку № 9.
1989 – 1994 – викладач історії та права будівельного професійно-технічного училища № 2.
1994 – 1997 – технічний директор приватної комерційної фірми «Юрмікс». Займався налагодженням контактів з оптової поставки та збуту ряду заводів пивоварної промисловості України, таких як «Оболонь», «Рогань», ВАТ Чернігівський пивний завод, в центральному регіоні.
1998 – 1999 – комерційний директор Кіровоградського пивоварного заводу ВАТ «Імперія – С», керував підрозділом по збуту продукції, вивчення попиту та розширення асортименту. Мав вісімнадцять підлеглих
1999 – 2000 – працював над будівництвом та відкриттям першого в місті спеціалізованого пивного ресторану від ВАТ « Імперія – С».
2000 – 2000 – заступник директора фірми «Маркет-Центр». Розвиток роздрiбноi торгiвлi.
2000 – 2003 – виконавчий директор приватного підприємства «УКР-Петроль» по Кіровоградський області, займався поставками та збутом нафто продуктів, будівництвом АЗС, розширенням мережі.
2005 – 2006 – працював заступником директора Кіровоградської філії ЗАТ «ПРОСТО-страхування», займався розвитком мережі активних агентів, викладав теорію продажі та пошуку потенційних клієнтів.
2006 – 2012 – на керівних посадах страхових компаній АТ «УОСК», «ОМЕГА» та «ПРОВІДНА», займався керівництвом філій, розвитком мережі добровiльного та обов’язкового авто страхування, медичного страхування та страхування врожаю сільгоспідприємств, пошуком та підбором персоналу. У різні часи на цих компаніях від п’яти до двадцяти підлеглих.
ВМІННЯ ТА НАВИЧКИ:
Вільно володію державною мовою, ПК, постійно підвищую знання в галузі законів про працю, економічних законів, нормативних актів України. Комерційні секрети завжди тримаю в таємниці.

ОСОБИСТІ ЯКОСТІ:
Комунікабельний, вмію працювати в колективі та з колективом, наполегливий в досягненні поставлених завдань та цілей, завжди відчуваю потенціал колективу, вимагаю постійного підвищення знань та навичок, як від себе, так і від підлеглих, не соромлюсь вчитися у інших, схильний до самовиразу та лідерства.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: