Резюме от 17 марта 2018

Дем'янчук Юрій Вікторович

Юрисконсульт, 28 000 грн

Полная занятость.

Возраст:
32 года
Город:
Белая Церковь

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Дополнительная информация

ДЕМ’ЯНЧУК ЮРІЙ ВІКТОРОВИЧ
ФАКТИЧНА АДРЕСА ПРОЖИВАННЯ: Київська обл.,
м. Біла Церква, вул. Фадєєва, 3 кв. 69.
ЗАСОБИ ЗВ’ЯЗКУ: моб. тел.: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»).
E–MAIL: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»).
МЕТА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ: Набуття кваліфікації і життєвого досвіду, стабільність організації, отримувати достойну заробітну оплату з реалізацією та втіленням свого досвіду, мати дружній колектив, набути професійний ріст у Вашій організації.

ОСВІТА:
МАЮ ДВІ ВИЩІ ОСВІТИ, КАНДИДАТ ЮРИДИЧНИХ НАУК.
У 2003 році вступив до Національного університету державної податкової служби України, який закінчив у 2007 році і здобув кваліфікацію спеціаліста права.
3 2009 по 2011 роки навчався в Київському національному університеті
імені Тараса Шевченка на юридичному факультеті за спеціальністю „Правознавство” і здобув кваліфікацію магістра права (спеціалізація: суд, прокуратура, адвокатура та нотаріат).
З 02 листопада 2009 року по 02 листопада 2013 року навчався в аспірантурі при кафедрі управління, адміністративного права і процесу та адміністративної діяльності Національного університету державної податкової служби України (спеціальність: 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право).
08 листопада 2013 року захистив дисертаційне дослідження відповідно до вимог пунктів 11, 12 та 13 Порядку присудження наукових ступенів і присвоєння вченого звання старшого наукового співробітника, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 липня 2013 року № 567, діючої від 30 серпня
2013 року, та на підставі прилюдного захисту, аналізу дисертаційного дослідження, результатів таємного голосування та прийнятого Висновку спеціалізованої вченої ради Національного університету державної податкової служби України
отримав науковий ступінь кандидата юридичних наук зі спеціальності 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право.
Основні наукові положення і висновки наукової діяльності викладені у
21 наукових публікаціях, 5 з яких – статті, опубліковані в фахових виданнях, дві –
в міжнародному науковому виданні, визначених Міністерством освіти і науки України, та 14 тез доповідей апробовані на наукових і науково-практичних конференціях.
Практичне значення одержаних результатів наукової діяльності відображені в Актах упровадження дисертаційного дослідження: в науково-дослідницькій сфері, у практичній діяльності та в навчальному процесі.
Планую у грудні місяці 2014 році навчатися в ДОКТОРАНТУРІ при кафедрі управління, адміністративного права і процесу та адміністративної діяльності Національного університету державної податкової служби України (спеціальність: 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право).

ДОСВІД РОБОТИ:
У листопаді 2013 року призначений на посаду юрисконсульта Білоцерківської адвокатської контори.
З 02 листопада 2009 року по 02 листопада 2013 року аспірант Національного університету державної податкової служби України (спеціальність: 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право).
З 2007 по 2009 роки помічник адвоката Білоцерківської адвокатської контори.

НАВИЧКИ: Володіння ПК: досвідчений користувач, робота в середовищі MS–DOS, Windows, Internet, робота з програмами MS Office. Водій транспортних засобів категорій A, B, C, D, E. Терпіння, розсудливість, людяність, толерантність. Комунікабельний, відповідальний, старанний, тактовний, уважний, цілеспрямований, неконфліктний, ініціативний; хороша пам’ять, здатність до аналітичного мислення, швидко навчаюсь новому. Люблю спілкування та вмію знаходити спільну мову з людьми.

МОВИ:Українська – рідна, російська – вільно.
Англійська – достатньо для вільного спілкування та роботи з літературою.

ОСОБИСТІ ДАНІ:Народився 30 квітня 1986 року у м. Біла Церква.

ІНТЕРЕСИ:Техніка, комп’ютерна графіка, музика, цікавлюся новим та оригінальнім. Займаюся спортом.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Резюме в категории
Резюме по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: