Чому варто тримати дистанцію та що з нашим лого

Резюме від 27 березня 2020

Осаульчик Інна Вікторовна

Завідуюча виробництвом, інженер-технолог харчової промисловості

Повна зайнятість.

Вік:
45 років
Місто:
Житомир
Готовий до переїзду в:
Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Знання мов

Англійська — середній


Додаткова інформація

Осаульчик Інна Вікторовна
45 років (1 листопада 1974) жіночий пол , м. Житомир,
[відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація») бажаний спосіб связку: [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)

Бажана посада :
Інженер технолог харчового виробництва, завідуюча виробництва
Повна зайнятість, Повний день
Освіта:
Київский національний университет харчових технологій
хлібопекарне та кондитерське виробництво,
інженер - технолог харчового виробництва.
Знання мови:
Українська — рідня.
Англійський— середній.
Російська — володію вільно.

Досвід роботи 24 роки
Лютий 2018 по Березень 2019
ЗАО " Гудобеле", Литва
Завідуюча хлібобулочного цеху.
Планування і організація роботи цеху. Замовлення сировини, пакувального матеріалу, складання графіку виходу на роботу персоналу та складання табелю робочого часу персоналу. Контроль якості продукції та виконання замовлення по хлібобулочним виробам. Організація переобліку та аналіз переобліку. Знання технології приготування хлібобулочних виробів на всіх стадіях технологічного процесу.

Жовтень 2016 по Лютий 2018. ТОВ ТК Полісся Продукт, Житомир
Інженер технолог власного виробництва. Відкриття хлібобулочного цеху з нуля. Організація роботи цеху,підбір асортименту хлібобулочних виробів. Складання технологічних інструкцій та рецептур. Навчання персоналу на всіх стадіях технологічного процесу. Робота з постачальниками сировини та контролюючими органами. Відкриття в мережі магазинів піцерій, підбір та розробка асортименту піци, підбір обладнання, навчання персоналу на всіх стадіях виробництва. Повний контроль роботи пицерій.
Грудень 2013 по Березень 2016
ПАТ ЖЗОК (Житомир)
Інженер - технолог громадського харчування.
Робота с НТ документацією, складання калькуляційних карт, технологічніх інструкцій, розробка нових технологічних карт на фірмові кулінарні страви, контроль ціноутвореня. Заключення договорів на постачання сировини для виробництва, замовлення сировини, складання графіку виходу на роботу персоналу, організація переобліку 1 раз в місяць та аналіз переобліку.

Серпень 2008 — Березень
2012 (3 года 8 месяцев)
Караван, мережа супермаркетів (Житомир) - Роздрібна торгівля.
Завідуюча виробництвом, менеджер з продажу хлібобулочного сектору.
Організація роботи цеху, підбір персоналу, робота з перевіряючими органами, забезпечення сировиною та матеріалами виробництва, контроль виконання планових показників (товаробіг, дохід, торгівельна націнка), контроль викладки товару на витринах згідно планограми, складання планограми для викладки товару в торгівельному залі. Проведення акцій з ціллю підвищення товарообігу та виконання планових показників. Організація проведення переобліку 1 раз в місяць, аналіз по показникам переобліку, контроль ціноутворення та планової націнки. Складання графіку виходу персоналу на роботу, графіку відпусток, аналіз роботи цеху та сектору за місяць/рік у порівнянні з минулим місяцем/роком. Введення нових видів продукції. Знання та уміння приготувати тісто різних видів. Вміння самостійно навчати персонал на всіх технологічних стадіях виробництва
Жовтень 2005 — Липень 2008 (2 роки 9 місяців)
Фуршет, ДП " Гарантия Маркет" (Житомир) — Продукти харчування Заступник директора по (хлібобулочному, кулінарному, м'ясному) виробництву
Организація роботы виробничих цехів,робота с НТД, складання технологічних карт, заключення договорів на проведення лаборотарного контролю готовой продукции, на фізико - хімічні показники та показники безпеки. Збільшення асортименту продукції власного виробництва, згідно динаміки продажу і купівельного попиту. Аналіз виконання планових показників, контроль за нормою використання пакувального матеріалу та миючих засобів. Проведення переобліків в цехам 1 раз в месяц. Знання санітарних норм та правил громадського харчування, в підпорядкуванні - 26 чоловік

Липень 1996 — Лютий 2004 (7 років 8 місяців)
Овруцький хлібозавод ( Житомирська обл.)
Технолог хлібобулочного та кондитерського цехів.
Контроль за дотриманням технології приготування хлібобулочних і кондитерських виробів. Контроль та перевірка органолептичних та фізико - хімичних показників в сировині, напівфабрикатах та готовій продукції та ведення лабораторних журналів. Дотримання санітарнх норм і правил на виробництві.

Ключові навики :
Працьовита, цілеспрямована, легко знаходжу контакт з людьми,вимоглива до виконання поставлених задач, легко і швидко навчаюся.
Впевненний користувач ПК : 1С 8, Word. Excel.

Громадянство: Україна.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: