Резюме от 15 декабря 2017

Личные данные скрыты

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты, но ему можно отправить сообщение или предложить вакансию.

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты. Вы можете связаться с ним со страницы https://www.work.ua/resumes/3239038/

Юрист-хозяйственник

Полная занятость, неполная занятость.

Город:
Черкассы

Контактная информация

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Дополнительная информация

РЕЗЮМЕ

Півнюк Костянтин Михайлович
Дата та місце народження: 28 грудня 1983 року, місто Черкаси
Сімейний стан: одружений
Мобільний телефон: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
Освіта:
З вересня 2001 року по червень 2003 року навчався у Черкаському кооперативному економіко-правовому коледжі за спеціальністю «Правознавство», здобув кваліфікацію юриста. Отримав диплом молодшого спеціаліста.
З вересня 2003 року по липень 2006 року навчався у Міжрегіональній Академії управління персоналом і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юриста. Отримав диплом спеціаліста.
Досвід роботи:
З квітня 2007 року по квітень 2015 року працював юрисконсультом в обласному об'єднанні колгоспних ринків Черкаської облспоживспілки.
З квітня 2015 року по серпень 2016 року працював провідним юрисконсультом в Черкаській облспоживспілці.
Обов’язки – претензійно-позовна робота, складання процесуальних документів, представництво інтересів підприємства в судах загальної юрисдикції першої, апеляційної та касаційної інстанцій при розгляді господарських, земельних, цивільних, трудових та адміністративних спорів. Також маю позитивний досвід роботи з органами місцевого самоврядування, державної реєстраційної служби, БТІ, Держгеокадастру.
Особисті якості: відповідальний, спокійний, доброзичливий, комунікабельний, пунктуальний, здатний швидко опановувати нові знання, вмію аналізувати та логічно мислити. Шкідливих звичок не маю.
Додаткові якості: володію українською та російською мовами, поверхневе знання англійської мови. Знання ПК – на рівні досвідченого користувача.


Сохранить в отклики Уже в откликах
Резюме в категории
Резюме по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: