Резюме от 16 января 2018

Бевз Наталія Олександрівна

Інспектор відділу кадрів, 8 000 грн

Полная занятость.

Дата рождения:
12 января 1978 (40 лет)
Город:
Киев


Контактная информация

Соискатель указал телефон, адрес и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Інспектор з кадрів

с 02.2017 по наст. время (11 месяцев)
ТОВ "НВФ "Робікон", Київ (виробництво)

Робота в програмі 1 С 8.3., еxel, word. Підготовка штатного розпису; Підготовка графіку відпусток; Підготовка табелю робочого часу; Підготовка посадових інструкцій; Зберігання та оформлення трудових книжок; Особових карток працівників та їх особових справ. Прийом, звільнення, переміщення, перевод, суміщення, сумісництво. Подання звітності в Держкомстат (місячна) (квартальна та річна разом із бухгалтерськими даними). Накази, розпорядження. Довідки з місця роботи та інше.

Фахівець з кадрового адміністрування

с 08.2016 по 10.2016 (2 месяца)
ПТ Ломбард "Сундук", Київ (послуги)

Повне виконання кадрової роботи, а саме: прийом, звільнення, перевод, переміщення. Підготовка табелю робочого часу, графіку відпусток. Всі кадрові накази. Зберігання та ведення трудових книжок, Особових справ працівників. Підготовка штатного розпису та інше.

Інспектор відділу кадрів \ юрист

с 01.2016 по 04.2016 (3 месяца)
ПП "Аріс-Інвест", Київ (будівництво)

Повністю вся кадрова робота. Прийняття, звільнення, перевод, суміщення, сумісництво, відпустки, табель робочого часу, посадові інструкції, накази, розпорядження та ін.

Менеджер управитель з адміністративної діяльності (кадровик)-юрист

с 08.2011 по 11.2015 (4 года 3 месяца)
КП КОР "Управління споруд", Київ (комунальна)

Обов’язки: Облік особового складу підприємства, його підрозділів. Оформлення прийому, переведення і звільнення працівників відповідно до законодавства про працю, положень, інструкцій, наказів керівника підприємства, вказівок керівництва відділу; Формування і ведення особових справи працівників, внесення змін, пов’язаних з трудовою діяльністю;Заповнення, ведення обліку і зберігання трудових книг, визначення трудового стажу; Ведення записів в трудових книжках про заохочення і винагороди працівників; Ведення обліку з надання відпусток працівникам, здійснення контролю за складанням і додержанням графіків чергових відпусток; формування табелю робочого часу; Розробка посадових інструкцій.
серпень 2011 по травень 2015 р.р. Комунальне підприємство Київської обласної ради «Управління споруд» - юрист
Обов’язки:. Підготовка типових договорів, розроблення внутрішніх документів на підприємстві, правова експертиза господарських договорів. Оформлення матеріалів щодо притягнення працівників до дисциплінарної і матеріальної відповідальності. Підготовка матеріалів на проведення закупівель товарів, надання послуг за Державні кошти (Конкурсні торги) – Тендер. Переоформлення установчих документів, підготовка документів до суду – представництво. Надання консультацій з юридичних питань.

Юрисконсульт 1та 2 категорії

с 10.2002 по 03.2011 (8 лет 5 месяцев)
1-й загін воєнізованої охорони першої категорії Державного підприємства спеціального зв язку, Київ (охорона)

Розроблення або участь у розробленні документів правового характеру. Здійснення методичного керівництва правової роботи в загоні, надання правової допомоги структурним підрозділам, участь у підготовці обґрунтованих відповідей у разі відхилення претензій. Розгляд, підготовка претензій. Підготовка типових договорів, розроблення внутрішніх документів на підприємстві, правова експертиза господарських договорів. Проведення роботи з правової пропаганди, ознайомлення посадових осіб загону з нормативними актами, які стосуються їх діяльності, а також з змінами в чинному законодавстві. Оформлення матеріалів щодо притягнення працівників до дисциплінарної і матеріальної відповідальності. Підготовка матеріалів на проведення закупівель товарів, надання послуг за Державні кошти (Конкурсні торги) – Тендер. Переоформлення установчих документів, підготовка документів до суду – представництво. Надання консультацій з юридичних питань, моніторинг законодавства. Досвід роботи в кадрах (КЗпПУ).


Образование

Київський інститут менеджменту та інформаційних технологій при Національному авіаційному університеті

Правознавство\ юрист, Київ

Высшее, с 09.2003 по 07.2005 (1 год 10 месяцев)

Київський кооперативний - економічно правовий технікум

Правознавство, Київ

Неоконченное высшее, с 09.1995 по 06.1997 (1 год 9 месяцев)

Отримала освіту з правознавства, за спеціальністю юрист.


Знание языков

  • Немецкий — начинающий

Рекомендации

  • Бойко Людмила Василівна
    Головний економіст, КП КОР "Управління споруд", 0967061615, natali.bewz@i.ua
  • Колола Галина Анатоліївна
    Бухгалтер, ТОВ "НВФ "Робікон", 0984129544, natali.bewz@i.ua

Дополнительная информация

Знання ПК (ліга- закон, інтернет, word, excel, електронна почта, скайп, та інше) вся оргтехніка. Водій кат. В.

Порядна, спокійна, комунікабельна. Поставлені завдання виконую в повному обсязі з високою відповідальністю. Старанна. Людина не конфліктна.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме

Резюме в категории
Резюме по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: