Резюме от 15 мая 2017

Шинкарук Сергій Валерійович

Ихтиолог-рыбовод

Полная занятость.

Дата рождения:
2 октября 1975 (42 года)
Город:
Херсон
Готов переехать в:
Киев

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Дополнительная информация

Шинкарук Сергій Валерійович.
Народився 02 жовтня 1975 року.
У 1996 році закінчив Млинівський радгосп-технікум і отримав спеціальність технік рибовод. У 2003 році закінчив Подільську державну аграрно-технічну академію і отримав диплом спеціаліста за спеціальністю зооінженер.
З червня 1996 року по серпень 2005 року працював в компанії ВАТ "Хмельницькрибгосп". Займався вирощуванням рибопосадкового матеріалу в полікультурі, ремонтного поголів'я веслоноса, стерляді, маточного поголів'я коропа, рослиноїдних риб, судака, щуки, леща. Керував інкубаційним цехом заводського відтворення коропових та сомових видів риб (коропа, білого амура, товстолобиків, ляща, европейського сома). Приймав участь у науковій роботі рибного господарства Академії аграрних наук по темі "Підвищення продуктивних показників українських порід коропа та білого амура"
З жовтня 2005 року по травень 2012 року працював в компанії Дніпровський осетровий завод. Займався вирощуванням молоді осетрових видів риб (осетра російського, севрюги, стерляді). Створював маточнеи та ремонтне стадо стерляді в пониззі Дніпра в кількості більше 7 тисяч голів. Приймав участь у штучному відтворенні осетрових риб та їх підрощуванні.
Тел. [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
E-mail: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
Skype: Maria [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: