Резюме від 11 листопада 2019 PRO

Городовіченко Юлія Михайлівна

Прес-секретар, координатор, фотограф, 15 000 грн

Повна зайнятість.

Вік:
24 роки
Місто:
Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон, ел. пошту та Facebook.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Менеджер напрямку

з 07.2019 по 10.2019 (3 місяці)
Фестиваль "З країни в Україну", Київ (неприбуткові організації, культура, освіта)

Проектна робота в команді культурно-просвітницького фестивалю "З країни в Україну", менеджер локації (напрямку) фестивалю.

Організація роботи майданчику, розробка активностей, добір компетентних волонтерів, консультування учасників фестивалю щодо співпраці з місцевою владою.
Комунікація з органами місцевого самоврядування, розробка проекту комунікації між представниками місцевих органів влади та представниками громадянського суспільства (громадські організації, активісти).
Проведення та модерування панельних дискусій щодо проблем маленьких містечок України, розробка та обговорення моделей вирішення проблемних питань соціального та господарського напрямку.

Райтер, фотограф, координатор

з 11.2018 по нині (1 рік)
Київська обласна державна адміністрація, Київ (Держуправління)

Написання анонсів, прес- та пост-релізів, промов, текстів та публікацій в соцмережах. Репортажна фотозйомка. Робота зі ЗМІ (локальні та провідні). Робота з першими особами держави.
Координація роботи команди за відсутності керівника.

Прес-секретар, кореспондент

з 07.2015 по 08.2018 (3 роки 1 місяць)
Громадська організація, Киев (Громадська діяльність)

Створення, розкрутка та наповнення сторінок організації в соц. мережах, написання прес- і пост-релізів, статей; супровід заходів, координація, проведення тренінгів з інформаційної діяльності, робота з локальними і провідними ЗМІ; робота з адміністративними закладами різних рівнів. Створення та розбудова інформаційних відділів у обласних осередках організації.

Координатор

з 05.2014 по 11.2014 (6 місяців)
Благодійний фонд "Я вірю в Україну", Киев (Благодійність)

Координація роботи волонтерів, благодійні проекти, ведення сайту БФ (написання статей, своєчасна публікація новин та анонсів), ведення сторінок фонду в соціальних мережах, збір та розподіл гуманітарної допомоги в зону АТО


Освіта

УК КУ ім. Б. Д. Грінченка

Початкова освіта, Киев
Незакінчена вища, з 09.2010 по 06.2012 (1 рік 9 місяців)


Професійні та інші навички

Навички роботи з комп’ютером
Знання комп'ютера на рівні досвідченого користувача, володіння програмами пакету MS Office, досвідчений користувач інтернет, базові знання сфери захисту цифрової інформації


Знання мов

  • Українська — вільно
  • Російська — вільно
  • Англійська — вище середнього

Додаткова інформація

Ви читаєте моє резюме, бо шукаєте прес-секретаря, фотографа, можливо PR-менеджера. Якщо моя освіта цікавить вас більше, ніж мій професійний досвід - давайте не гаяти ані мій, ані ваш час. Якщо вам потрібен спеціаліст - давайте знайомитись.
Мене звати Юля. Мені 24 роки. Я вмію працювати. Працювати в спокійному і авральному режимах. Впахувати як ломова коняка та імітувати бурхливу діяльність за потреби. Я ідейна і завзята. Роботі віддаюсь на повну і не пасую перед труднощами.
Я маю досвід роботи з першими особами держави та на масових заходах. Я вмію працювати з пресою та громадськістю. Я знаю, як говорити з активістами так, щоб біля робочого місця не палали шини. Я можу ліквідувати конфлікт в стадії зародку. Робота в команді та на результат- моя суперсила.
Мій досвід - і в громадських організаціях, і в державних структурах. Я люблю працювати на репутацію керівника та команди, але скептично ставлюсь до комерційних структур. В держуправлінні, політиці та професійному активізмі я буду ефективніша, аніж в рекламі надзвичайно модних в цьому сезоні шкарпеток та нічних клубів. А ще в мене є фотопортфоліо.
Робота мрії - пов'язана з подорожами, пресою, фотографією, суспільно-політичним життям та війною. То як, спрацюємось?

4 місяці жила за кордоном (Камбоджа). Послідовний переклад ділових переговорів (англійська мова)
Керівник молодіжної організації (координація роботи, ведення різних соціальних проектів, проведення громадських акцій)

Інтереси, захоплення: фотографія, журналістика, психологія, музика, література, комп'ютерні науки, політика, зброя
Додаткові навички: досвід роботи в сфері реклами, перекладів
Особисті якості: Комунікабельність, старанність, пунктуальність, відповідальність, креативний підхід до вирішення поставлених завдань, відповідальність, стресостійкість, висока працездатність, вміння працювати в колективі, позитивне мислення, гнучкість, мобільність

Готова працювати воєнкором

Активний громадський діяч, працювала по всій Україні


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: