Резюме від 19 липня 2023PRO

Тарас

Юрист, адвокат

Зайнятість:
Повна зайнятість, неповна зайнятість.
Вік:
33 роки
Місто проживання:
Чернівці
Готовий працювати:
Дистанційно, Івано-Франківськ, Київ, Львів, Хмельницький, Чернівці

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Адвокат

з 06.2017 по нині (6 років 3 місяці)
Адвокат, Чернівці (Юриспруденція)

Представництво в судах загальної юрисдикції, господарському суді, супровід угод з купівлі-продажу нерухомості, рухомого майна, угод з землею, оформлення та пероформлення права власності, стягнення боргів, судовий захист інтересів боржників, супровід продажу боргу та прощення боргу.

Головний юрисконсульт департаменту проблемних кредитів (Корпоративний та середній бізнес)

з 02.2015 по 12.2016 (1 рік 10 місяців)
АТ "Райффайзен Банк Аваль", Чернівці (Фінанси, банки, страхування)

Стягнення проблемної заборгованості на стадіях - Soft і Hard Collection. Розробка стратегії стягнення, складення процесуальних документів, подача до суду, органів ДВС, інших державних органів та органів нотаріату. Судовий захист інтересів Банку.

Старший юрисконсульт

з 03.2013 по 02.2015 (1 рік 11 місяців)
АТ "Брокбізнесбанк", Чернівці (Фінанси, банки, страхування)

Юридичний супровід діяльності дирекції, Стягнення проблемної заборгованості на стадіях - Soft і Hard Collection. Розробка стратегії стягнення, складення процесуальних документів, подача до суду, органів ДВС, інших державних органів та органів нотаріату. Судовий захист інтересів Банку.

Юрист

з 08.2012 по 03.2013 (7 місяців)
ТОВ "МАШЗАВОД", Чернівці (Машинобудування, виготовлення обладнання для видубутку, зберігання та транспортування газу та нафти)

Провідний юрисконсульт юридичного відділу

з 08.2011 по 09.2012 (1 рік 1 місяць)
АТ "Райффайзен Банк Аваль", Чернівці (Фінанси, банки, страхування)


Освіта

ЧНУ імені Юрія Федьковича

Юридичний, Право, Чернівці
Вища, з 2007 по 2012 (4 роки 9 місяців)

Магістр права, кафедра кримінального права та криміналістики


Знання і навички

Користувач ПК Email Поштовий клієнт

Знання мов

  • Англійська — середній
  • Німецька — початковий
  • Українська — вільно
  • Російська — вільно

Додаткова інформація

Юридичний стаж більше 5-ти років. Наявне свідоцтво про складення кваліфікаційного іспиту адвоката, наявний досвід приватної практики, комплексного обслуговування підприємців та підприємств.. Значний досвід по стягненню проблемно заборгованості. Загальний обсяг Реально стягнутої як в примусовому так і в процесі медіації на користь клієнта (роботодавця) заборгованості понад 15 млн. гривень.

Є досвід роботи з цивільними та господарськими договорами, зовнішньоекономічними контрактами, кредитними та депозитними договорами, підготовки тендерної документації, ведення переговорів з клієнтами банку, контрагентами підприємства, органами державної влади інших установ та організацій.
є досвід ведення претензійно-позовної роботи в цивільному, господарському, кримінальному та адміністративному процесі, вирішення питань з земельних правовідносин, трудових спорів, представництва інтересів організації в судах всіх інстанції та Міжнародному арбітражному суді.
є досвід супроводу та організації роботи регіональної мережі (відділень) банку, зокрема пошук приміщень, заключення договорів необхідних для діяльності відділення, ведення переговорів з орендодавцями щодо істотних умов договорів.
є досвід заміщення діловода, менеджера по роботі з персоналом та архіваріуса банку.


Схожі кандидати

Усі схожі кандидати


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: