Резюме від 3 серпня 2018

Коронкова Людмила

Менеджер по железнодорожным перевозкам, 15 000 грн

Повна зайнятість.

Вік:
40 років
Місто:
Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Додаткова інформаціяДосвід роботи

З 1998 р. по 13.03.2014 р. Державне територіальне галузеве об’єднання «Південно-Західна залізниця» (далі ДТГО ПЗЗ). Посада: провідний інженер відділу організації комерційної роботи та умов перевезень галузевої служби комерційної роботи та маркетингу.

Обов’язки – підготовка пропозицій до розробки та контроль дотримання умов перевезень вантажів у внутрішньому сполученні; за зверненням вантажовласників надання консультацій щодо умов перевезення вантажів згідно Статуту залізниць України, Правил перевезень вантажів; підготовка, надання пропозицій, кнтроль питання здійснення промивання вагонів згідно статті 35 Статуту залізниць України; за зверненням державних контролюючих органів надання консультацій, іншої необхідної інформації щодо дотримання умов перевезення вантажів у внутрішньому та міждержавному сполученнях; організація взаємодії роботи залізниці з митними та іншими державними контролюючими органами; ведення звітності по декларуванню вантажів та оформлення ВТД на кордоні; проведення роботи з вантажовласниками по укладанню договорів щодо декларування вантажів на кордоні; прийняття участі у внесенні змін в нормативні документи, пов’язані з роботою контролюючих органів; знання та виконання вимог охорони праці по колу своїх обов’язків.

Липень 2016 - лютий 2017 ТОВ «ЕУ-ТРАНС» - логіст відділу транспортної логістики залізничних перевезень, обов’язки: розрахунок тарифів на перевезення вантажів в програмах ТМ-карта, Рейл-тариф, організація перевезення експортно-імпортних, транзитних вантажів за межі України. Організація ремонту вагонів, забракованих на шляху прямування, робота з вагоноремонтними депо. Заключення договорів з залізницями, депо, ЦТЛ, клієнтами, пертнерами щодо залізничних перевезень. Ведення комерційної звітності щодо грошових надходжень від залізничних перевезень на рахунок компанії. Взаємодія з УЗ, залізницями, станціями України щодо перевезень.

2015 жовтень – 01.03.2016 ТОВ «УТЕК.» менеджер відділу транспортної логістики залізничних перевезень, обов’язки: розрахунок тарифів на перевезення, розрахунок додаткових зборів, штрафів, ведення звітності щодо здійснених перевезень, їх обсягів; розрахунок вартості перевезення однієї тони вантажів; листування з замовниками. Робота в програмах ТМ-карта, AС клієнт, Месплан.

2001 – 2014 рр. провідний інженер відділу організації комерційної роботи та умов перевезень галузевої служби комерційної роботи та маркетингу ДТГО ПЗЗ


2000 – 2001 рр. інженер 1 категорії відділу відділу організації комерційної роботи та умов перевезень комерційної служби ДТГО ПЗЗ

1998 – 2000 рр. інженер 2 категорії відділу організації умов перевезень і доходності служби контейнерних перевезень і комерційної роботи ДТГО ПЗЗОсвіта

1999 – 2003 рр. Харківська академія залізничного транспорту України
Спеціальність за освітою: організація перевезень і
управління на залізничному транспорті

1993 – 1997 рр. Київський технікум залізничного транспорту
Спеціальність за освітою: управління процесами перевезень

Додаткова інформація

Вільно володію українською, російською мовами;

Знання ПК: Windows, Exel, Internet

Сімейний стан: заміжня, 2 дітей.

Готова працювати в колективі, прикладати зусилля для досягнення поставлених цілей, спілкуватися та здобувати знання та навички.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: