Резюме от 19 августа 2018 PRO

Корякіна Наталія Олексіївна

Психолог, вихователь, 10 000 грн

Неполная занятость.

Возраст:
27 лет
Город:
Киев
Готов переехать в:
Боярка, Вишневое

Контактная информация

Соискатель указал телефон, адрес и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Вихователь

с 11.2013 по наст. время (4 года 10 месяцев)
Детский дом 'Малятко', Киев (Реабілітація дітей з вадами мови і психіки шкільного і дошкільного віку)

Вихователь дошкільної групи для дітей із затримкою мовного розвитку різних рівнів.За час роботи пройшла курси підвищення кваліфікації післядипломної освіти за спеціалізацією дошкільне виховання.


Образование

МАУП(Міжрегіональна Академія управління персоналом)

Медична психологія і психокорекція (медичний психолог,викладач вищих навчальних закладів), Киев
Высшее, с 09.2008 по 10.2013 (5 лет 1 месяц)

Медична психологія- це наука, що вивчає психологічні особливості людей, які страждають на різні захворювання, методи і способи діагностики психічних відхилень, диференціацію психологічних феноменів та психопатологічних симптомів і синдромів, психологію взаємостосунків пацієнта і медичного працівника, психопрофілактичні, психокорекційні і психотерапевтичні способи допомоги пацієнтам, а також теоретичні аспекти психосоматичних і соматопсихічних взаємовпливів.


Дополнительная информация

Наталія,26 років,за освітою медичний психолог.Працюю в дитячому будинку з психічно хворими дітьми і дітьми з вадами мовлення з листопада 2013 року.З 2009 по 2013 рік проходила навчальну і виробничу практику у Київській психоневрологічній лікарні Павлова №1.На даний час пройшла курси підвищення кваліфікації післядипломної освіти за спеціальністю дошкільне виховання.Надалі планую займатись улюбленою справою,вдосконалюватись та вчитися.Розглядаю індивідуальну роботу з дітьми дошкільного віку з різними вадами мови,психологічний супровід та їх підготовку до школи вдома(є досвід).На даний час не розглядаю роботу в садочках.
По всім питанням і пропозиціям можете звертатись по телефону [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»))


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: