Резюме від 19 серпня 2018 PRO

Корякіна Наталія Олексіївна

Психолог, вихователь, 10 000 грн

Неповна зайнятість.

Вік:
27 років
Місто:
Київ
Готовий до переїзду в:
Боярка, Вишневе

Контактна інформація

Шукач вказав телефон, адресу та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Вихователь

з 11.2013 по нині (5 років 2 місяці)
Детский дом 'Малятко', Киев (Реабілітація дітей з вадами мови і психіки шкільного і дошкільного віку)

Вихователь дошкільної групи для дітей із затримкою мовного розвитку різних рівнів.За час роботи пройшла курси підвищення кваліфікації післядипломної освіти за спеціалізацією дошкільне виховання.


Освіта

МАУП(Міжрегіональна Академія управління персоналом)

Медична психологія і психокорекція (медичний психолог,викладач вищих навчальних закладів), Киев
Вища, з 09.2008 по 10.2013 (5 років 1 місяць)

Медична психологія- це наука, що вивчає психологічні особливості людей, які страждають на різні захворювання, методи і способи діагностики психічних відхилень, диференціацію психологічних феноменів та психопатологічних симптомів і синдромів, психологію взаємостосунків пацієнта і медичного працівника, психопрофілактичні, психокорекційні і психотерапевтичні способи допомоги пацієнтам, а також теоретичні аспекти психосоматичних і соматопсихічних взаємовпливів.


Додаткова інформація

Наталія,26 років,за освітою медичний психолог.Працюю в дитячому будинку з психічно хворими дітьми і дітьми з вадами мовлення з листопада 2013 року.З 2009 по 2013 рік проходила навчальну і виробничу практику у Київській психоневрологічній лікарні Павлова №1.На даний час пройшла курси підвищення кваліфікації післядипломної освіти за спеціальністю дошкільне виховання.Надалі планую займатись улюбленою справою,вдосконалюватись та вчитися.Розглядаю індивідуальну роботу з дітьми дошкільного віку з різними вадами мови,психологічний супровід та їх підготовку до школи вдома(є досвід).На даний час не розглядаю роботу в садочках.
По всім питанням і пропозиціям можете звертатись по телефону [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»))


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: