Резюме від 13 листопада 2018 PRO

Мазан Надежда Ильинична

Психолог, 7 000 грн

Повна зайнятість.

Вік:
62 роки
Місто:
Дніпро

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Психолог

з 04.2014 по нині (4 роки 7 місяців)
Воинская часть, Днепр (Днепропетровск) (министерство обороны)

З квітня 2014 року по теперішній час – практикуючий психолог у військовій частині Державної спеціальної служби транспорту.


Освіта

Полтавський державний педагогічний інститут

Історичний факультет, Полтава
Вища, з 08.1974 по 07.1978 (3 роки 11 місяців)

Вчитель історії та суспільствознавства
2-га Спеціальність Психолог-практик
2-га Освіта , 2000-2001 Дніпропетровський державний університет, факультет психології


Додаткова інформація

РЕЗЮМЕ

МАЗАН НАДІЯ ІЛЛІВНА

1-ша Освіта 1974-1978 –Полтавський державний педагогічний інститут, історичний факультет

2-га Освіта

2000-2001 Дніпропетровський державний університет, факультет психології

1-ша Спеціальність

Вчитель історії та суспільствознавства

2-га Спеціальність

Психолог-практик

Загальний стаж роботи 42 роки

Стаж роботи психологом 16 років

Професійний досвід З квітня 2014 року по теперішній час – практикуючий психолог у військовій частині Державної спеціальної служби транспорту. З липня 2012 року по березень 2014 року – практикуючий психолог Центру соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді Красногвардійської районної в м. Дніпропетровську Ради. З вересня 2007 року по червень 2012 рік – спеціаліст сектору зв’язків з громадськістю ДДУ УМВС України в Дніпропетровській області. Лютий 2005 – листопад 2006 рік – практикуючий психолог у дитячому домі з дітьми з девіантною поведінкою віком з 3 до 21 року. З травня 2004 по січень 2005 – методист відділення психології Відкритого міжнародного університету розвитку людини, Дніпропетровська філія. З вересня 2003 по квітень 2004– практикуючий психолог Дніпропетровського державного фінансово-економічного інституту. З жовтня 2001 по квітень 2003 року – практикуючий психолог Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату.

Додаткові відомості Працювала практикуючим психологом в центрах реабілітації міста Дніпра. Проводила тренінгові заняття за

тематикою «Шляхи виходу з конфліктних ситуацій», «Роль та значення позитивної установки», «Як позбавитися негативних емоцій» та іншими. Проводжу індивідуальні консультації по взаємовідносинам у колективі, між чоловіком та жінкою, вмію коректно вести діалог та привернути до себе співрозмовників, даю поради щодо вирішення проблем у конкретних життєвих ситуаціях. Маю майже 250 позитивних відгуків. Є членом Національного Союзу журналістів України. Публікуюся в газетах «Кримінальна панорама», «Наше місто». Пишу статті про особистість, її роль та призначення у суспільстві, про роботу поліції у складних умовах теперішнього часу. Маю досвід роботи зі зверненнями громадян. Писала статті про людей бізнесу, брала інтерв’ю та їздила з дорученнями від видавництва у відрядження.

Закінчила курси телеведучих у2001 році. Маю досвіт роботи з підготовки сюжетів для телебачення.

Володіння іноземними

мовами Німецька, іспанська зі словником

Адреса: 49125 м. Дніпро,
м.т. [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»); e-mail: [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)

Приймала участь у Науково-практичній конференції Українського товариства психотерапевтів «Психіатрія, психологія, психотерапія – шляхи взаємодії», 2005 р., Науковій конференції «Психоаналіз та суспільство» у 2006 р., Творчому семінарі з клієнт – центрованої ігрової психотерапії з дітьми в 2006 році, Семінарі «Символодрама» – у 2007 році,

Приймаю участь в роботі українсько-американського проекту «Молодь на роздоріжжі».


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: