Резюме от 22 марта 2018

Франчук Оксана Іванівна

Бухгалтер

Полная занятость.

Дата рождения:
20 марта 1976 (42 года)
Город:
Киев

Контактная информация

Соискатель указал телефон и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Дополнительная информация

Франчук Оксана Іванівна

Кваліфікація:спеціаліст по бухгалтерському обліку
з багаторічним стажем роботи
Освіта:
2000 – 2006 рр. – Київський славістичний університет (Київський інститут «Слов’янський університет» )

•спеціальність: Экономіст-Бухгалтер
•спеціалізація: Бухгалтерський облік та аудит

Досвід роботи:

12.2010 – по теперешній час ДП «Алкатель- Лусент Україна»
(офіційний представник міжнародної компанії «Alcatel Lucent Франція», телекомунікаційні системи, 80 чол. на підприємстві)
Бухгалтер - експерт
Розрахунки з постачальниками, контроль ПДВ, облік товарів з постачальниками, облік товарів на складах, ведення обліку основних засобів, облік витрат компанії, облік ПММ, облік дорожніх листів на службові автомобілі, інвентаризація товарів на складі, робота з банком, контроль дебіторської та кредиторської заборгованості. Облік заробітної плати. Складання звіту по ЄСВ (філія). Складання внутрішньої звітності аналітичного характеру. Складання статистичної звітності. Реєстрація податкових накладних в программі «МЕДОК».

04.2004 – 08.2010 рр. ТОВ «Хр. Хансен Україна» (офіційний представник міжнародної компанії «Chr. Hansen A/S Данія», оптова торгівля, 30 чол. на фірмі.)
Бухгалтер
Облік товарів з постачальниками, облік товарів на складах, ведення обліку основних засобів, формування авансових звітів, облік витрат компанії, представницьких витрат, ЗЕД (імпорт товарів), облік розрахунків з іноземними постачальниками, ведення реєстрів прибуткових та видаткових податкових накладних, облік ПММ, облік дорожніх листів на службові автомобілі, інвентаризація товарів на складі, касові та банківські операції, валютні операції, робота з банком, контроль дебіторської та кредиторської заборгованості. Складання внутрішньої звітності аналітичного характеру. Досвід проходження зустрічних та планових перевірок.
08.2003 – 04.2004 рр. ТОВ «Вінкомплект»
(Виробництво коркової пробки будь-якого типу, виробництво капсули для шампанського, 20 чол. на фірмі)
Головний бухгалтер
Контроль та організація роботи бухгалтерії, контроль дебіторської та кредиторської заборгованості, формування звітів по заборгованості для керівництва, управління грошовими потоками, управління витратами, складання податкової та фінансової звітності з заробітної платні в фонди. ЗЕД (імпорт товарів, обладнання), валютні операції, вексельний обіг. Аналіз господарської діяльності підприємства, розрахунок податку на прибуток, складання декларацій на прибуток, складання статистичної звітності.
10.1998 – 07.2003 рр. ПФ «Оптиміст»
(розробка, виготовлення та введення в експлуатацію вагового та дозуючого обладнання, 30 чол. на фірмі)
Бухгалтер
Складський облік товарів, запасів виробництва, облік ПММ, облік дорожніх листів на службові автомобілі, інвентаризація товарів на складі, облік бланків суворої звітності, ведення журналів видачі довіреностей, видача довіреностей на отримання ТМЦ , касові та банківські операції, нарахування заробітної платні. Контроль та аналіз складських залишків.
Додаткові навички:
1С:Бухгалтерія 7.7, SAP, Lotus, Клієнт-Банк, MS Office, Word, Excel, Internet, Дінай, права кат. «В», «МЕДОК»
Англійська – середній рівень (продовжую навчання)
Особисті якості Відповідальність, пунктуальність, цілеспрямованість, належне відношення до своїх обов’язків, здатність до аналізу та планування своєї роботи, висока стресостійкість та працездатність.
Рекомендації: Олексій Анатолійович Хахлюк, Генеральний директор ДП « Алкатель - Лусент Україна», тел. [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»); Людмила Анатоліївна Третьяк, бухгалтер-есперт ДП « Алкатель - Лусент Україна», тел. [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)

Контактна і персональна інформація:
Бажана посада: Ведучий бухгалтер, бухгалтер.
Контактний телефон: моб. тел. [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»);
Електронна адреса [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
Київ, 16.06.17


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме

Резюме в категории
Резюме по городам

Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: