Резюме від 22 жовтня 2018 PRO

Особисті дані приховані

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти, але йому можна надіслати повідомлення або запропонувати вакансію.

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти. Ви можете зв'язатися з ним зі сторінки https://www.work.ua/resumes/4163232/

Юрист, помічник нотаріуса, державний реєстратор

Повна зайнятість, неповна зайнятість, дистанційна робота.

Місто:
Умань
Готовий до переїзду в:
Біла Церква, Жашків, Звенигородка, Христинівка

Контактна інформація

Шукач приховав свої особисті дані, але ви зможете надіслати йому повідомлення або запропонувати вакансію, якщо відкриєте контакти.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Помічник нотаріуса, консультант

з 05.2016 по нині (2 роки 6 місяців)
Надання нотаріальних послуг, державна реєстрація речових прав на нерухоме майно

Складання документів (в т.ч. договори купівлі-продажу, міни (обміну), дарування, ренти, позички, оренди, суборенди, додаткові угоди, про зміну та розірвання, про виділ частки в натурі, довіреності, різного роду заяви, свідоцтва і т.д.); ведення організаційної роботи; листування з ГТУЮ, іншими юридичними та фізичними особами; складання протоколів, актів, наказів, планів, запитів, стат.звітів, ведення необхідних журналів та книг обліку, представництво інтересів в органах державної влади, управління та самоврядування всіх рівнів, консультування та прийом клієнтів, складання описів до реєстраційних справ та передача їх до відповідних органів, що забезпечують їх зберігання, ведення архіву згідно номенклатури, активна робота з Державними та Єдиними реєстрами (ДРРП на НМ, ДРОРМ, ЄРД, РНБ) тощо.

Головний спеціаліст

з 09.2013 по 06.2016 (2 роки 9 місяців)
відділ державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Уманського міськрайонного управління юстиції Черкаської області, Умань (Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно, надання юридичних консультацій з питань державної реєстрації нерухомості)

Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно, надання консультацій фізичним та юридичним особам з різних питань, внесення відомостей до Державного реєстру прав; робота з РНБ, ДРОРМ, ЄРД, Спадковий реєстр, реєстр РАЦС, формування, ведення та забезпечення зберігання реєстраційних справ, оформлення та видача свідоцтв, витягів, інформаційних довідок, виписок; листування з органами державної влади та місцевого самоврядування; підготовка договорів, та багато іншого, чітке виконання посадових обов'язків та неухильне дотримання законодавства


Освіта

Національний авіаційний університет

Правознавство, Киев
Вища, з 08.2007 по 07.2012 (4 роки 11 місяців)

Під час навчання, завдяки високопрофесійному викладацькому складу, до якого входили один із авторів конституції В.В. Костицький, голова Національного агентства України з питань запобігання корупції Н.М. Корчак та багато інших заслужених юристів України, членів-кореспондентів Національної академії правових наук України, докторів наук, професорів, мною було здобуто багато навичок та вмінь в сфері юриспруденції; утверджено розуміння правничої професії як професійно незалежної, спрямованої на захист і прав людини, і підтримання правосуддя, оцінка можливості сформувати компетентність, необхідну на посадах, що вимагають вищої юридичної освіти.


Професійні та інші навички

Навички роботи з комп’ютером
Досвідчений користувач ПК: MS Word, MS Excel, Internet, електронна пошта, Єдині та Державні реєстри.


Знання мов

  • Українська — вільно
  • Російська — вільно
  • Англійська — середній

Додаткова інформація

Додаткова інформація: активна життєва позиція; увага до деталей; вміння реально оцінити ситуацію і прийняти самостійно необхідне рішення для позитивного вирішення питання; знання цивільного та господарського законодавства, звичка моніторити зміни в законодавстві; уважність; ініціативність; старанність; комунікабельність; логічне мислення; спостережливість; обов'язковість; відповідальність; принциповість; прагнення до особистісного зростання і розвитку;стресостійкість;впевненість; емоційна стійкість.
Рекомендації можуть бути надані на вимогу.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: