Резюме від 25 квітня 2021

Особисті дані приховані

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти, але йому можна надіслати повідомлення або запропонувати вакансію.

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти. Ви можете зв'язатися з ним зі сторінки https://www.work.ua/resumes/4284324/

Головний бухгалтер, 12 500 грн

Дистанційна робота.

Місто:
Радивилів
Готовий до переїзду в:
Броди, Київ, Львів, Рівне

Контактна інформація

Шукач приховав свої особисті дані, але ви зможете надіслати йому повідомлення або запропонувати вакансію, якщо відкриєте контакти.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся. Доступ до контактів — від 390 грн.


Досвід роботи

Головний бухгалтер

з 01.2004 по нині (17 років 4 місяці)
Переробка оліїі ,комбікормів, будівництво,тваринництво, рослинництво транспортні перевезення

Майже всі ділянки бухгалтерської роботи, реалізацію знаю, однак не займаюся. Зарубіжні контракти на поставку обладнання і товарів, послуг по монтажу і ремонту обладнання , нарахування зарплати і вивантаження в бухгалтерію і в банк зарплатні відомості, 1с 8.3, 7.7, word, excel, стат і фінзвітність, клієнт-банк, облік кредитів, лізінгу,готівка і касові операції, оренда і емфітевзис, арт-звіт ,медок по електрообігу, розподіл і закриття затрат , облік ОЗ, НМА, МШП, списання ТМЦ, розподіл ПДВ між 2 деклараціями, облік будівництва на об'єктах ОЗ, робила бюджетне відшкодування ПДВ, експорт , заповнювала звіт по пільгах по експортних операціях,єдиний податок, загальна система оподаткування,працюю в медку і арт-звіті, користуюся електонним кабінетом, працюю через порт удаленно і через програму тіем вівер можу підключитися до любого по логіну, досвід великий, постійно навчаюся через читання і семінари бухгалтерських видань. Фактично працюю з 1993 року, головним бухгалтером з січня 1995 року, був декретний відпуск переривом 2.5 роки, а все дальше праця.


Освіта

ТАНГ

Економіка підприємств, Тернополь
Вища, з 09.1995 по 06.2000 (4 роки 9 місяців)

Освіта заочна, перша комерційний технікум(диплом з відзнакою)з спеціальністю Економіка. Основні дисципліни по спеціальності оцінки 5 балів( бухоблік, економічна теорія, економіка підприємств, менеджмент,)


Додаткова освіта

Нива-аудит (1 місяць)


Професійні та інші навички

  • Навички роботи з комп’ютером
    Працюю з ПК
  • Бухгалтер з досвідом (20 років досвіду)
    Просунутий, використовую в даний час.

Знання мов

  • Українська — вільно
  • Російська — вільно
  • Англійська — початковий

Додаткова інформація

Працьовита, педантична, скорпульозна, щодня прочитую новини і зміни в законодавстві, працюю з великими обсягами інформації, не розголошую конфедиційної інформації, люблю свою роботу.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: