Резюме от 12 февраля 2018

Личные данные скрыты

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты, но ему можно отправить сообщение или предложить вакансию.

Этот соискатель решил скрыть свои личные данные и контакты. Вы можете связаться с ним со страницы https://www.work.ua/resumes/4360734/

Фахівець з публічних, державних закупівель (Прозорро), надання платних послуг

Удаленная работа.

Город:
Кропивницкий (Кировоград)

Контактная информация

Соискатель скрыл свои личные данные, но вы сможете отправить ему сообщение или предложить вакансию, если откроете контакты.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Фахівець з публічних/державних закупівель (Прозорро)

с 06.2015 по наст. время (3 года 4 месяца)
Проведення допорогових закупівель, відкриті торги, складання тендерної документації, річний план та додаток до річного плану та інш.


Образование

КНТУ

Економіст, Кропивницький (Кіровоград)
Высшее, с 09.1992 по 05.1997 (4 года 8 месяцев)


Дополнительная информация

Надаю повний спектр платних послуг з організації та проведення публічних закупівель будь-яких товарів, робіт або послуг, зокрема: надання платних послуг по проведенню допорогових закупівель на е-майданчику «Прозорро», організація проведення відкритих торгів, організація проведення переговорної процедури, розробка тендерної документації та відповідних протокольних рішень тендерного комітету, як для Замовника так і для Учасника для участі в процедурах публічних закупівель, розробка додатку до річного плану та/або внесення змін до нього з подальшим його оприлюдненням, розміщення інформації по закупівлі згідно форм затверджених наказом Міністерством економічного розвитку і торгівлі України від 22.03.2016 р. № 490, оприлюднення рішення про визначення переможця або про дискваліфікацію учасника/учасників, консультування Замовника/Учасника щодо укладення та виконання договору за результатами проведеної процедури закупівлі.

*Вартість послуг - договірна (в залежності від типу процедури)


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме