Резюме від 28 листопада 2022PRO

Юрій

Інженер-будівельник, менеджер з будівництва, керівник будівельної дільниці, 30 000 грн

Зайнятість:
Повна зайнятість, неповна зайнятість.
Вік:
49 років
Місто проживання:
Київ
Готовий працювати:
Дистанційно, Київ

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Начальник будівельної дільниці

з 11.2018 по нині (4 роки 1 місяць)
ТОВ "СВ"ФАКТОРІАЛ", Київ (Будівництво, архітектура, дизайн інтер'єру)

Реконструкція кінно-спортивної бази МО України.

Повний комплекс виконання БМР.

Складання графіку виконання БМР ( щомісячний, тижневий), графіку фінансування будівництва, поставки матеріалів та забезпечення засобами механізації. Контроль виконання БМР як за термінами так і за якістю. Ведення необхідної документації. Забезпечення та контроль виконання зоходів з ОП та ТБ. Складання та перевірка актів виконаних робіт. Оформлення виконавчої документації. Ведення табеля обліку робочого часу, закриття нарядів, нарахування з/п.

Начальник будівельної дільниці

з 10.2017 по 11.2018 (1 рік 1 місяць)
ТОВ " Спецпроектбуд", Киев (Будівництво, архітектура, дизайн інтер'єру)

Бізнес-центр «Сага»
Роботи з влаштування НВФ (мармур, композитні касети) систем UKON та FISHER. Влаштування плоскої експлуатує мої покрівлі та мембранної покрівлі.
Контроль виконання графіка виконання БМР, проведення оперативних нарад, комунікація з замовником та проектною організацією, погодження та внесення змін до проекту (за потреби), контроль якості виконання БМР, перевірка актів виконаних робіт підрядних організацій, ведення необхідної документації та журналів, формування виконавчої документації. Забезпечення та контроль заходів з охорони праці та техніки безпеки.

Технагляд

з 03.2017 по 10.2017 (7 місяців)
ТОВ "КДД ІНЖИНІРІНГ", Київ (Будівництво, архітектура, дизайн інтер'єру)

Ж/К «САН-ФРАНЦИСКО».
ПОВНИЙ КОМПЛЕКС БМР.

Контроль виконання графіка виконання БМР, якості виконання БМР. Складання та погодження з замовником графіків фінансування. Перевірка та погодження актів виконаних робіт, перевірка відповідності та комплектності виконавчої документації, контроль ведення підрядними організаціями необхідної документації, за необхідності погодження та внесення змін до проектної документації. Формування пакету виконавчої документації. Співпраця з контролюючими органами.

Виконроб

з 01.2015 по 03.2016 (1 рік 2 місяці)
ТОВ "МЕГАЛАЙН", Київ (Будівництво, архітектура, дизайн інтер'єру)

ТРЦ «LAVINA»


Повний комплекс БМР.

Управління БМР на будівельному майданчику: координація роботи підрядних організацій, складання графіків виконання БМР та суміщених робіт на щоденній основі. Контроль термінів та якості виконання БМР. Своєчасне виявлення відхилень від проекту, технології виконання робіт та прийняття необхідних рішень по їх усуненню. Перевірка актів виконаних робіт.

Інженер-будівельник

з 01.2007 по 07.2010 (3 роки 6 місяців)
ТОВ "ІК"КОМФОРТ", Київ (Будівництво, архітектура, дизайн інтер'єру)

Ж/К «КУЗЬМИНСЬКИЙ»

Повний комплекс БМР.

Отримання дозвільної документації (дозвіл на виконання БМР, на тимчасове порушення благоустрою), ТУ, проходження експертизи проекту, складання та контроль графіків виконання БМР та фінансування, отримання дозволів на підключення до мереж, введення об’єкта в експлуатацію. Контроль термінів виконання робіт та матеріалів,що використовуються. Співпраця з інвесторами та проектними організаціями. Технічний нагляд за будівництвом.


Освіта

КІБІ

ПЦБ, БМО., Київ
Вища, з 1990 по 1995 (4 роки 9 місяців)


Знання мов

  • Українська — вільно
  • Російська — вільно
  • Англійська — середній

Додаткова інформація

Автомобіль відсутній, відрядження короткотермінові- 2-5 днів, власних робітників не маю.


Схожі кандидати

Усі схожі кандидати


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: