Резюме від 12 листопада 2018

Особисті дані приховані

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти, але йому можна надіслати повідомлення або запропонувати вакансію.

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти. Ви можете зв'язатися з ним зі сторінки https://www.work.ua/resumes/5154284/

Бухгалтер

Неповна зайнятість, дистанційна робота.

Місто:
Черкаси

Контактна інформація

Шукач приховав свої особисті дані, але ви зможете надіслати йому повідомлення або запропонувати вакансію, якщо відкриєте контакти.

Щоб відкрити контакти, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

бухгалтер

з 01.2001 по 10.2018 (17 років 9 місяців)
ФОП, Черкассы (оптово-розничная торговля)


Додаткова інформація

Шукаю роботу на неповний робочий день,з можливістю бути безпосередньо в офісі 2-3 рази на тиждень,в інший час можу працювати на дому та при необхідності з віддаленим доступом.

Професійні якості:
Ведення бухгалтерського обліку підприємства, робота з банком, з первинною документацією, виписка рахунків, актів виконаних робіт, виписка податкових накладних, розрахунків коригування до податкових накладних, їх реєстрація в програмі M.E.Doc. Проведення інвентаризацій, нарахування заробітної плати, лікарняних, відпускних.
Подання звітності до ДПІ . Робота в 1С 7.7, 1С 8.3,
клієнт-банк, Word, Excel.
Робота з кас.апаратом.
Ведення ФОП на загальній системі оподаткування - платників ПДВ, на єдиному податку ІІ та ІІІ група, подання всіх відповідних видів звітності до ДПІ та Управління статистики та інших інстанцій.


Зберегти у відгуки Уже у відгуках

Схожі резюме

Усі схожі резюме


Резюме в категорії
Резюме за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: