Особисті дані приховані
Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти. Ви можете зв'язатися з ним зі сторінки https://www.work.ua/resumes/5386017/
Бухгалтер, 50 000 грн
- Вид зайнятості:
- повна, неповна
- Місто проживання:
- Дніпро
- Готовий працювати:
- Дистанційно, Дніпро
Контактна інформація
Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.
Досвід роботи
Головний бухгалтер
з 09.2020 по нині
(5 років 11 місяців)
Знання програм BAS, Медок, Фредо,Кабінет Платника Податків,Нарахування заробітної плати, Банк,ПРРО,Фін.звіт,ПДВ,Акти звірки,взаєморозрахунки дебітори,кредитори,не резиденти,податковий кредит та податкові зобов'язання,договора з клієнтами та постачальниками,послуги,основні засоби,знання діючого податкового законодавства, бухгалтерського обліку;
досвід роботи на всіх ділянках,
вміння складати звітність та працювати самостійно,
слідкувати за змінами законодавства і знаходити відповіді на виникаючі питання,
бажання розвиватись і працювати;
уважність, відповідальність, організованість.
Бухгалтер
з 09.2009 по 09.2020
(11 років)
Триплекс, Дніпро (Сільське господарство, агробізнес)
Первичные документы,налоговые обязательства,акты сверки поставщик,покупатель.Инвентаризация на складе.Регистрация налоговых в программе "Медок".Зар.плата 250 сотрудников.Больничные листы,алименты,отпуска,табеля.Клиент-Банк.Отчеты ЕСВ,1ДФ,Соц.страх.статистика.Учет и ведение ОС и МНМА.Инвентаризация ОС.
Оператор склада
з 01.2005 по 01.2009
(4 роки)
Арт Металл Фурнитура, Днепр (Строительная промышленность и деревообработка)
Учёт това́ра на складе.Инвентаризация.Сверка с контрагентами.Акты сверки,отгрузочные ведомости,ценообразование,расходные и приходные документы,возвраты, переоценка.
Освіта
УДХТУ
Технолог, Дніпро
Вища, з 2004 по 2006 (2 роки)
Знання і навички
- Пользователь ПК
Додаткова інформація
Общий стаж работы в сфере бухгалтерия более 15лет.
Схожі кандидати
-
Адміністратор, редактор, помічник бухгалтера
Дистанційно -
Бухгалтер із заробітної плати
Дніпро, Дистанційно -
Бухгалтер
27000 грн, Харків, Дистанційно -
Бухгалтер
Миколаїв, Дистанційно -
Помічник бухгалтера
Біла Церква, Дистанційно -
Помічник бухгалтера, діловод, кадровик, адміністратор
Львів, Брюховичі, Дистанційно