Резюме от 17 сентября 2018 PRO

Николаевский Сергей

Руководитель юридического отдела, 25 000 грн

Полная занятость.

Возраст:
58 лет
Город:
Киев

Контактная информация

Соискатель указал телефон, адрес и эл. почту.

Чтобы открыть контакты, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Опыт работы

Различные

с 01.1983 по наст. время (35 лет 8 месяцев)
в прилагаемой автобиографии, (различные, в зависимости от направлений деятельности)

в прилагаемой автобиографии, громадный опыт в судебной практике


Образование

Национальная юридическая академия им.Я.Мудрого

Правоведение, Харьков
Высшее, с 09.1983 по 06.1987 (3 года 9 месяцев)


Дополнительное образование

курсы таможенных брокеров, сертификат специалиста публичных закупок (1993, 2017)


Профессиональные и другие навыки

  • Навыки работы с компьютером
    уверенный пользователь
  • вождение автомобиля, категория В (30 лет опыта)
    Средний, использую в настоящее время.

Знание языков

  • Украинский — эксперт
  • Русский — эксперт

Дополнительная информация

Р Е З Ю М Е

ДОМ. АДРЕСА: м.Київ, моб. тел.[открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»), e-mail: [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)
ДАТА НАРОЖДЕННЯ: 1960 р.
МІСЦЕ НАРОЖДЕННЯ: Україна, м.Київ
ГРОМАДЯНСТВО: України
СІМЕЙНИЙ СТАН: одружений
ОСВІТА: вища юридична
Закінчені навчальні заклади: в 1979 р. – з відзнакою – Київський електромеханічний технікум за фахом - радіо і провідний зв'язок,
в 1987 р. - Харківський юридичний інститут ім.Ф.Е.Дзержинського(Національна юридична академія України ім.Я.Мудрого) за фахом - правознавство
ДОСВІД РОБОТИ:
1. 1980-1982 рр. - служба в лавах ВВ МВС СРСР.
2. 1983-1992 рр. - служба в лавах МВС УРСР і МВС України в оперативних підрозділах, на посадах: оперуповноваженого, старшого оперуповноваженого карного розшуку, старшого оперуповноваженого відділу боротьби з розкраданням власності, слідчого, старшого слідчого, керівника слідчого підрозділу (мета-розкриття злочинів оперативним та слідчим шляхом). Штат - 12 прац.
3. 1992 р. - начальник служби безпеки концерну «Центр-ЛТД»
4. 1992-1998 рр. - начальник комерційного відділу, начальник юридичного відділу, заст. генерального директора з постачання і збуту, генеральний директор Українсько-Швейцарського СП «НАН-Трейдінг-Україна» (заготівля, виробництво, збут, експорт, імпорт м’ясної та шкіряної продукції, кольорових металів та пального), (біль ніж 500 спів.). Широкий досвід в укладанні, затвердженні, супроводженні господарських та інших договорів, зовнішньоекономічній діяльності, оформленні вантажів у митних органах. Співпраця з контролюючими та правоохоронними органами. Успішне керування підприємством на протязі довгого часу до тої пори, поки швейцарська сторона не вирішила припинити співпрацю з Україною в даній галузі.
5. 1998-2005 рр. – Українська транспортна прокуратура, прокуратура м.Києва, - слідче управління (спеціалізація – розслідування злочинів у фінансовій, економічній і банківських сферах).
6. 2005-2007 рр. - начальник відділу інформаційної безпеки управління безпеки центрального апарату ВАТ КБ (додатково – перевірка кандидатів на посади, внутрішня безпека, конкурентна розвідка, перевірка клієнтів до надання кредитів юр. та фіз. особам). Штат 26 прац.
7. 2007-2008 рр. - начальник відділу економічної безпеки управління безпеки центрального апарату ВАТ КБ (перевірка клієнтів до надання кредитів юр. та фіз. особам, конкурентна розвідка, перевірка доцільності розкриття банківської та комерційної таємниці). Штат 42 прац.
8. 2008 р. до даного часу – зав. юридичним відділом Київського державного міського центру освіти "Натхнення" (рекомендація директора - Лягущенка А.Г. [открыть контакты](см. выше в блоке «контактная информация»)), приватний адвокат. Широкий досвід в укладанні, затвердженні, супроводженні господарських та інших договорів, зовнішньоекономічній діяльності, оформленні вантажів у митних органах. Співпраця з контролюючими та правоохоронними органами.
Митний брокер, спеціаліст з публічних закупівель (сертифікат).
До кримінальної відповідальності ні я, ні мої рідні не притягувались, під судом та слідством не перебували.
Перебування за межами України: Все країни колишнього СРСР, Польша, Румунія, Болгарія, Угорщина, Чехія, Германія, Македонія, Хорватія. Рідних за кордоном не маю.
Навички работи с комп’ютером: на рівні впевненого користувача, адміністратора систем «Щит», «Джерело», «Кліент-Банк» (застосування засобів криптографічного захисту банку).
Володіння мовою: українська і російська - досконало, англійська - базова.
Нагороди: медаль «10 років бездоганної служби в лавах МВС СРСР».
Додаткові відомості: посвідчення водія категорії В, досвід керування з 1976 р. Майстер спорту СРСР з кульовою стрільби.


Сохранить в отклики Уже в откликах

Похожие резюме

Все похожие резюме


Сравните свои требования и зарплату с вакансиями других компаний: