Валерія
Оператор call-центра, 14 000 грн
Контактна інформація
Шукач вказав телефон та ел. пошту.
Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.
Отримати контакти цього кандидата можна на сторінці https://www.work.ua/resumes/6235719/
Досвід роботи
Direct-менеджер
з 02.2024 по 05.2025
(1 рік 4 місяці)
MDU.UA, Дніпро (Краса, фітнес, спорт)
Обов'язки: спілкування з клієнтами в чат режимі по конкретному таймінгу (10 хвилин на запит) вияв потреб клієнта, та індивідуальний підхід до кожного, робота в CRM системі, заповнення таблиць, ведення звітності,перевірка наявності товару на складі, створення ТТН, до продажі, обробка заперечень, робота зі скриптами.
Досягнення: проходження стажування за більш короткий термін( 3 дні замість 14 днів) Перевиконання плану в перший місяць роботи, преміювання. Підвищення фіксованої ставки та бонусної частини через 3 місяці, за результат роботи та відповідальний підхід.
Менеджер по роботі з клієнтами
з 04.2021 по 02.2022
(11 місяців)
Юкрейн Трейдінг Сервіс, ТОВ, Дніпро (Оптова торгівля, дистрибуція, імпорт, експорт)
Робота з холодною базою клієнтів, використання скриптів для залучення лідів до проходження тренінгу по торгівлі на валютному ринку, проведення даного тренінгу, допомога у внеску першого депозиту на торговій платформі та консультація в подальших запитаннях якщо вони виникають.
Администратор- оператор
з 04.2020 по 10.2022
(2 роки 7 місяців)
Доставка еды "Артпицца", Дніпро (Транспорт, логістика)
Прием заказов по телефону, на сайте, обратная связь с клиентами по любым вопросам которые касаются службы доставки.Решение конфликтных ситуаций, дополнительные продажи, увеличение суммы чека.
Оператор служби підтримки
з 03.2019 по 01.2021
(1 рік 11 місяців)
Фрегат, Дніпро (Телекомунікації, зв'язок)
Підтримка та консультації клієнтів в телефонному режимі, підключення послуг, перевірка наявності інтернету, пояснення причини відсутності, підключення провідного інтернету та чай фай в процесі розмови.
Официант
з 09.2017 по 05.2019
(1 рік 9 місяців)
Ресторан " Банзай", Дніпро (Гостинично-ресторанный бизнес)
Освіта
ДНУ им Олеся Гончара
Исторический, Дніпро
Незакінчена вища, з 2010 по 2013 (3 роки)
Знання і навички
- Здатність до навчання
- Дисциплінованість
- Уміння швидко засвоювати нову інформацію
- Доброзичливість
- Продуктивність
- Чесність
- Зосередженість
- Адаптивність
- Висока працездатність
- Гарна памʼять
- Самостійність
- Уміння слухати
Знання мов
- Українська — вільно
- Англійська — початковий
Додаткова інформація
Обладаю такими личными качествами как: коммуникабельность,пунктуальность, ответственность, стрессоустойчивость, индивидуальный подход к каждому клиенту, нацеленность на результат и развитие в выбранной сфере деятельности.
Інші резюме цього кандидата
Розглядає посади: Direct-менеджер, Менеджер інтернет-магазину, Менеджер з листування, ще 2 посади
15 000 грн
Дніпро, Дистанційно
Вища освіта · Повна зайнятість, неповна зайнятість
- Менеджер по роботі з клієнтами, Osama Sushi, 10 місяців
- Direct-менеджер, mdu.ua, 1 рік 3 місяці
Схожі кандидати
-
Оператор call-центру
18000 грн, Дніпро -
Продавець-консультант телефоном
25000 грн, Дніпро -
Оператор call-центру
25000 грн, Дніпро -
Оператор call-центру
Дніпро -
Оператор call-центру з обслуговування абонентів
24000 грн, Дніпро -
Оператор контакт-центру
30000 грн, Дніпро