Резюме від 1 квітня 2023

Особисті дані приховані

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти, але йому можна надіслати повідомлення або запропонувати вакансію.

Цей шукач вирішив приховати свої особисті дані та контакти. Ви можете зв'язатися з ним зі сторінки https://www.work.ua/resumes/6412212

Оператор-наладчик фрезерных станков с ЧПУ, 40 000 грн

Зайнятість:
Повна зайнятість.
Місто:
Київ

Контактна інформація

Шукач приховав свої особисті дані, але ви зможете надіслати йому повідомлення або запропонувати вакансію, якщо відкриєте контакти.

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.

Додаткова інформація

Łobanow Aleksiej Aleksandrowicz

Miejsce na fotografię

Data urodzenia: 21.01.1992
Telefon kontaktowy: [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)

Obywatelstwo / miejsce zamieszkania Gr. Ukraina
Obecnie mieszkam w Polsce
Adres zamieszkania: region Zaporoże
Cel: Uzyskanie pozycji „OPERATOR FREZAREK CNC”

Edukacja
Drugi specjalny Rozpoczęcie studiów 2010 Koniec 2014 r
Instytucja edukacyjna
Melitopol Industrial and Economic College

Specjalistyczna produkcja silników spalinowych

Doświadczenie zawodowe
Okres pracy
02.2013 - 06.2017 Firma zestawu Ruslan
Ustaw operatora frezarki CNC
Obowiązki - opracowanie procesu technicznego
- wybór narzędzia
- obróbka części

Okres pracy
06.06.2017 - 05.2019

Okres pracy
06.2019- ... ..

Dodatkowe
Szczegóły
Firma
Stanowisko
Obowiązki

Firma
Agregat hydrauliczny Melitopol AGAT
Operator frezarki CNC
- przygotowanie procesu technicznego

Znajomość regałów HEIDENHAIN. FANUC. HAAS.SIEMENS
• uważność;
• dyscyplina
• znajomość programu Autocad;
• znajomość dokumentacji regulacyjnej);
• orientacja na wyniki;
• odpowiedzialność;
• samoorganizacja;
• niezależność;
• myślenie techniczne;
• koncentracja;
• równowaga;
• wytrwałość;
• determinacja.
Bez złych nawyków

Інші резюме цього кандидата

Схожі кандидати

Усі схожі кандидати

Кандидати за містами

Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: