Олена

SMM-менеджер, таргетолог

Вік:
28 років
Місто проживання:
Рівне
Готовий працювати:
Дистанційно, Рівне

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.

Досвід роботи

CEO

з 05.2023 по нині (3 роки 4 місяці)
Go agency, Рівне (Маркетинг, реклама, PR)

Реалізувала десятки комплексних маркетингових проєктів для малого та середнього бізнесу в різних нішах (послуги, медицина, освіта, e-commerce).
Забезпечила стратегічне управління рекламними бюджетами та проєктами клієнтів із фокусом на окупність інвестицій у маркетинг.

Контент-менеджер

з 04.2020 по 04.2021 (1 рік)
Група Смарт, ТОВ, Рівне (Нерухомість)

Працювала в будівельній компанії «Група Смарт» протягом року, починаючи з позиції контент-менеджера. Отримала базовий досвід у SMM, контенті та digital-маркетингу, підвищила рівень професійних навичок у процесі роботи. Згодом перейшла до роботи на фрілансі як SMM-менеджер і маркетолог, реалізовуючи різні проєкти з ведення соціальних мереж та маркетингового супроводу бізнесів.

Знання і навички

  • Уміння працювати в режимі багатозадачності
  • Комунікабельність
  • Налаштування реклами
  • Рекламна зйомка
  • Графічний дизайн

Знання мов

  • Англійська — вище середнього
  • Німецька — початковий
  • Польська — початковий

Додаткова інформація

Маю понад 5 роки досвіду в сфері SMM та digital-маркетингу, зокрема досвід управління командою та координації роботи маркетингових проєктів.
Працювала з бізнесами різного масштабу: від локальних до більших комерційних і соціальних ініціатив. У своїй роботі роблю акцент на системному підході, аналітиці та досягненні бізнес-результатів.
Також маю досвід у навчанні - виступаю як лектор та ментор у освітніх ініціативах, зокрема в Дія.Бізнес по Україні.
Відкрита до нових професійних можливостей та співпраці.

Схожі кандидати

Усі схожі кандидати


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: