Дізнатися

Резюме від 10 січня 2023PRO

Софія

Дизайнер, художник, скульптор, 20 000 грн

Зайнятість:
Повна зайнятість, неповна зайнятість.
Вік:
24 роки
Місто проживання:
Тернопіль
Готовий працювати:
Дистанційно, Тернопіль

Контактна інформація

Шукач вказав телефон, ел. пошту та адресу.

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Досвід роботи

Дизайнер

з 02.2019 по нині (4 роки)
ТОВ "Простір Консалтинг", Киев (Транспорт, логістика)

Займалася облаштуванням соціального простіру, розробкою та реалізацією концепцій коворкінгу та закладів громадського харчування. Особисто приймала участь в розробці, та реалізації концепції ресторану "Доктор Воланд", що розташований в Києві на Андрієвському узвозі. Дизайн та фірмовий стиль закладу (логотип меню, упаковки тощо) було створено за мотивами містичного твору Булгакова "Майстер і Маргарита"...


Освіта

Київський національний університет будівництва і архітектури

Факультет архітектури, спеціальнісь дизайнер, Київ
Вища, з 2017 по 2020 (2 роки 9 місяців)

Професія дизайнера інтер’єрів включає весь процес оформлення інтер’єру, починаючи з планування приміщення, освітлення, систем вентиляції, акустики, оздоблення стін і закінчуючи розміщенням меблів, текстильним дизайном.


Знання мов

  • Українська — вільно
  • Російська — вільно

Додаткова інформація

Займаюся власними проектами. На замовлення пишу картини маслом та аквареллю, виконую барельєфи. Почала працювати над створенням власної колоди Таро "Українських містерій" в стилі гравюр Дюрера.
Що до особистих талантів. Володію багатьма художніми техніками, маю хист до швидкого навчання будь-чому новому пов'язаному з образотворчим мистецтвом та дизайном. Маю досконале почуття кольору та естетичний смак. Вправно працюю в таких техніках як графіка живопис, та скульптура.

Активно займаюсь Digital-ілюстрацією. Працюю над NFT проектами. Виконую ілюстрації різної складності.
Більш детально з моїми ілюстраціями ви можете ознайомитись за посиланням ==> https://drive.google.com/drive/folders/1S0Ol2k8-u4zW3jYzzIxra7xSvTqL7VRg


Схожі кандидати

Усі схожі кандидати


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: