Дізнатися

Резюме від 20 січня 2023Файл

Андрій

Менеджер, продавець, комірник, водій, помічник

Вік:
31 рік
Місто:
Кам'янець-Подільський

Контактна інформація

Шукач вказав телефон та ел. пошту.

Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся.


Завантажений файл

Версія для швидкого перегляду

Це резюме розміщено у вигляді файлу. Ця версія для швидкого перегляду може бути гіршою за оригінал резюме.

Резюме
Козака Андрія Анатолійовича

Дата та місце народження: 16 квітня 1991 року (31 р.), м. Кам’янець-Подільський
Сімейний стан: одружений, є дитина.
Телефон мобільний: [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)
E-mail: [відкрити контакти](див. вище в блоці «контактна інформація»)
Освіта:
2007 р. – Освітній центр комп’ютерних технологій, закінчив поглиблений курс «Оператор комп’ютерного набору».
2008–2014 рр. – навчання у Кам'янець-Подільському національному університеті ім. Івана Огієнка, природничий факультет, спеціальність – біолог, викладач біології, ступінь – магістр. Повна вища освіта.
Досвід роботи:
2012 р. проходив виробничу практику на базі НПП «Подільські Товтри».
2012 р. проходив стажування на посаді головного спеціаліста з питань екології, раціонального природокористування та охорони навколишнього природного середовища управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.
2013 р. працював на посаді радника міського голови з питань житлово-комунального господарства Кам’янець-Подільської міської ради.
2013–2017 рр. працював головним спеціалістом відділу благоустрою ДЖКГ Кам’янець-Подільської міської ради. Основні обов’язки: документообіг, обстеження міста, тротуарів, доріг, готував рішення виконавчого комітету, декларації на початок і завершення будівельних робіт. Добре орієнтуюсь у місті Кам’янець-Подільський. Доган чи зауважень не було, звільнився за згодою сторін по сімейним обставинам.
2017-2022 рр. працював у сфері нерухомості через мережу інтернет. Займався пошуком житла під індивідуальний запит клієнтів. Спілкування з клієнтами відбувалось у телефонному режимі, а також через різні мессенджери. Добре розумію як потрібно правильно будувати діалог з клієнтом. Звільнений у зв’язку із закриттям послуги.
2022 р. працював комірником, водієм навантажувача (завод покрівельних матеріалів «Фавор-центр»), є досвід активних продажів.
2022 р. працював завідувачем складу (облік, прийом, видача, замовлення товару) в компанії «TIVA Україна» (магазин сантехніки).
Знання мов:
Українська – рідна; російська – вільно, англійська – початкові знання.
Навички:
Є досвід роботи в 1С. Знайомий з документообігом. Швидко друкую текст. Впевнений користувач: MS Office, навички роботи з Internet, мессенджерами. Фізично витривалий, швидко адаптуюсь до нових умов.
Вмію працювати у колективі.
Посвідчення водія категорії В, стаж водіння 13 років, маю авто.
Особисті якості:
Комунікабельність, креативність, відповідальність, пунктуальність, оперативність, порядність, стресостійкість, робота в команді.
Шкідливі звички відсутні.
Інтереси та захоплення
Психологія, література, саморозвиток.

Схожі кандидати

Усі схожі кандидати


Порівняйте свої вимоги та зарплату з вакансіями інших підприємств: